Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti örülnétek ha a vőlegényedtő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti örülnétek ha a vőlegényedtől kapnál egy xboxot?

Figyelt kérdés
Feleségem 23 éves nincs gyerekünk van kutyája macskája és munkája na meg persze én csak én külföldre kerülök dolgozni ezért is szeretném meglepni egy ilyen játékkal. Régen vágyott rá de nem telt...
2015. jún. 22. 21:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
one?:D ps4 jobban megéri egyébként.
2015. jún. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem most lehetett volna ingyen/ajándék...nem kellet.:)
2015. jún. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

En azert nem orulnek, mert nagyon ra tudok porogni a jatekokra :) egyszer mi is akartunk venni, de szerencsere idoben rajottem, hogy nekem nem szabad ilyet a kozelembe hozni, mert a vegen kiiratom magam valami indokkal es dolgozni se megyek :D

28L

2015. jún. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Bence_ ***** válasza:
100%

Ez mekkora "A művelt pasik jönnek be, akik fejből tudják az összes Müller Péter, Oravecz Nóra és Coelho idézetet."

:)

2015. jún. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Na várj, most nem értem, te a vőlegénye vagy, de ő már a feleséged? :D Kicsit előreszaladtál, vagy mi van? :)

Amúgy mivel úgy tetted fel a kérdést, hogy "ti örülnétek ha", hát arra az a válaszom, hogy én nem igazán, mivel nem szeretek annyira játszani (csak Sims-ezni, de azt gépen), de ezt a férjem tudja is, úgyhogy nem venne nekem ilyet ajándékba. De mivel azt írod, hogy a feleséged (menyasszonyod?) már régóta szeretett volna ilyet, hát nyilván örülne neki, ha most megkapná, főleg, ha te messzire kerülsz tőle, és ritkábban fogtok találkozni. Legalább ha unatkozna nélküled, lesz mivel lekötnie magát :) Mondjuk azt nem gondolom, hogy amúgy ne találná fel magát valaki, de ha szeret ilyenekkel játszani, akkor biztos jól jön neki az így keletkezett szabadidőtöbblet eltöltéséhez.

2015. jún. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én nem örülnék, mert bár 12 évesen még lekötött a pre history, a hupikék törpikék, a sonyc meg az Aladdin, de azóta valahogy nem kötnek le a gépes játékok. HA ő szeret vele játszani biztos örülni fog.
2015. jún. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ha o szeretne olyat, akkor miért ne. De én no létemre nem orulnék neki.


28N

2015. jún. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
en orulnek .. ja es en mint no imadom a fable jatekot 3 resze van kiraly
2015. jún. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!