Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 5+ éve házasságban élők, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5+ éve házasságban élők, ti milyen gyakran kedveskedtek a párotoknak?

Figyelt kérdés
Szoktatok venni szimplán szeretetből, nem ünnep miatt valami kis ajándékot vagy meglepni egyszerűen egy romantikus vacsorával vagy akármilyen módon kedveskedni a párotoknak? Ha a válasz igen, milyen gyakran? Mivel?
2015. ápr. 7. 17:44
 1/9 Hosszú F. Kelemen ***** válasza:
Igen, de nyilvántartást nem vezetünk róla. Ezek általában mások számára apróságok, de nekünk sokat jelentenek.
2015. ápr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én sem nagy dolgokra gondoltam, csak bármilyen kis apróságra. Természetesen a gyakoriságát sem úgy értem, hogy másodpercre pontos dátumokat kérek.
2015. ápr. 7. 18:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Szeretetből kedveskedni? Szoktam! Nem túl sűrűn, mert akkor mindennapossá és talán lapossá is válna. Nyílván ezek a meglepetések nem nagyok, mert azokat a nagyünnepekre tartogatom.
2015. ápr. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi 15 éve vagyunk együtt 4 éve házasok, sokszor meglepjük egymást, de nem feltétlenül vásárolt ajándékokkal. Húsvétkor a párom felkarikázta a kolbászt és kirakta szív alakba a tányérra. Nem került pénzébe, de nagyon aranyos kis ötlet volt. Én sokszor hagyok neki kis üzeneteket, de SMS-t is szoktunk egymásnak csak úgy írni, ami néha romantikus, néha meg egy kicsit pikáns.... :) Imádja a sajtrolót, ami nagyon munkás finomság, de igyekszem meglepni vele, mert nagyon feldobja a napját. Nem rég hazahozott egy kis napelemes virágot, ami a napon folyamatosan mozog. Nagyon imádom, mert nagyon vidám öröm ránézni.

Nehéz megmondani, hogy milyen időközönként, de ha mégis átlag kell, akkor 2-3 hetente.

2015. ápr. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Mi 10 éve vagyunk házasok, mi is meg szoktuk néha lepni egymást a férjemmel az ünnepeken kívül is. Hogy milyen gyakran? Nem igazán tudom, attól függ, mit értünk pontosan a kedveskedés alatt. Kedveskedni szavakkal is lehet, így értve azt mondhatom, naponta. De szerintem nem erre gondolsz, ezért talán azt mondanám, kéthavonta. És mivel? Mindig mással, van, hogy egy egész pici kis aprósággal, ami másnak semmit sem jelent, van hogy nagyobb dolgokkal is. Például nemrég gyertyafényes vacsorával várt otthon, mire hazaértem a munkából. Tegyük hozzá, hogy nem tud főzni, és elég egyedire sikeredett az étel mind ízre, mind kinézetre, de nagyon édes volt, és sokat szenvedett vele:)) A gyerekeket lepasszolta a mamámak, kaptam tőle egy csodálatos romantikus estét kettesben. Aztán volt olyan, hogy hazafelejövet az egyik sarkon meglátott valami reklámstandot, szív formájú lufikat osztogatott, ő pedig megállt egyért nekem. Jól esett, hogy ekkor is rám gondolt.
2015. ápr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, főleg az utolsó két válaszolónak, hogy konkrétumokat is írtak!
2015. ápr. 7. 18:45
 7/9 anonim ***** válasza:

Heti rendszerességgel szoktunk mindketten. Apróságokról de számunkra fontos dolgokról van szó:) De nem tárgyi ajándékok, csak figyelmességek.


Pl a férjem kedvenc édességeiből választok valamit, és megcsinálom

vagy ő hoz nekem a kedvenc italomból egy üveggel, esetleg egy kis kínai kaját (a kedvencemet) vagy csokit.


Ilyesmi. Mondtam, hogy nem nagy dolgok, de személyesek.


De olyan is volt nem egyszer, hogy vett nekem munka közben egy -egy könyvet. Mindketten szeretünk olvasni, főleg én. És ezt persze ő is tudja, ismeri a kedvenceimet is:)

2015. ápr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Sajnos mi nem nagyon lepjük már meg egymást, a férjem igazából soha, én is csak nagy ritkán, de rám sem jellemző. Ünnepekkor veszünk csak valamit egymásnak. 14 éve vagyunk házasok.
2015. ápr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elég gyakran. Igazából a másik köré építettük fel az életünket. Értsd: aki bevásárol, alapból azt veszi, amit a másik szeret, ez igaz a főzésre is.

Ha valamelyikünk autó nélkül marad, a másik kérés nélkül megy érte, hajnalban is.


Minden reggel megfőzi nekem a kedvenc kávémat, mert tudja, hogy anélkül nem ébredek szívesen. Heti több kis meglepetést, üzenetet adunk-küldünk egymásnak minden fórumon és a valóságban is.

2015. ápr. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!