Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van olyan pitiáner dolog egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pitiáner dolog egy házasságban amiből egy fele. Bocsánat javítok, az egyik házastárs nem tud problémát kreálni?

Figyelt kérdés

2015. jan. 10. 19:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

igen, ilyenek az emberek.

Általában ez azért történik, mert igazából nem az adott történéssel van bajunk, csak arra vetítjük ki (rossz napom volt, dugóban ültem, ne mondj már nekem hülyeségeket) Igazából nem ez a valódi probléma, hanem erre fogjuk, hogy rossz kedvünk. A valódi lelki problémát elnyomjuk. Ez tudat alatt történik.

2015. jan. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a család férfi tagjai szinte bármi miatt képesek világraszóló hisztit csapni. :D
2015. jan. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nincs. Adták már a válókeresetet azért is mert ez egyik fél a közepén nyomta meg a fogkrémes tubust... azóta semmin sem csodálkozok.
2015. jan. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
29%

Sokaig azt hittem, h. van. De kesobb belattam, hogy meg a kakan is lehet csomot talalni, es az kulon veszekedes targya, h. miyen is az a csomo, es miert ott van, miert nem amott...

Ilyenek a felesegek.

2015. jan. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nincs



Ha akar az ember barmiből tud problémát kreálni..


Teha nem is tidatosan, de az ilyennek mindig oka van, és ez az ok nem mindig a hazassagban kerrsendő..


Jah és felesleges csak a feleségekre ezt kivetítened ("…fele, bocs javítok…")a szüleimneél apukámnak szokása inkább ez...


Van egy nyűgje és akkor addig-addig alakítja, míg valamin összeveszhetnek anyuval, és akkor mondhatja,mhogy most már ő is ilyen...



Nálunk a férjem nem szokta elismerni, hogy a vitat ő kezdni, plő ha rossz kedvű még azon is képes összeveszni velem,mhogy amiopikor az ajtón belép nem ugrottam pusziért, mert amúgy szoktam, mar tuti nem örülök annak, hogy megjött, és mi bajom van ( amikor egyszerűen valanit csináltam, amit nem lehettt felbeahgyni csakúgy csapot papot otthagyva..


Egyébként ha őszinte akarok lenni nalunk tényleg én vagyok a szőrszalhasogatőbb.. De ennek nincs köze a kapcsoathoz... Szemelyiségem ilyen.l. Mármjnt nem tartom magamban, ha valami nem tetzik.. Másnak piti solog, hogy mit hogy csinál, viszont van amit én szeretek és stresszel ha a ferjem csinalja, és akkor smindig beleszólok... Szerencsere ezekbe a vitakba nem megy bele a férjem sosem..

Vele csak akkor leet veszekedni, amikor az elsopő saját peldát említettem..


Egyébként megkerdezi, hogy " befekezted?" "Szólj, ha igen, akkor beszélgethetünk normális emberk mődjára,amíg nm, addig hgyj béken"

és otthagy a mérgemmel

2015. jan. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
8%
Ez történik, amikor két teljesen különböző és kompromisszumképtelen ember köt házasságot felszínes szimpátia és külsőségek alapján.
2015. jan. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
55%
16. Nem, ez nem csak ekkor tortenik.
2015. jan. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Jaj a kedves férfiakat sem kell félteni a probléma kreálásról van szó...
2015. jan. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!