Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehetne vissza hozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne vissza hozni a tüzet a kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Bár nem vagyunk házasok,de a Szerelem,szex témában nem kapnék rá normális választ.

2,5 éve vagyunk együtt,az elején óriási szerelem,nagyon jó volt a szex is,hetente többször együtt voltunk,hamar beindultam ő is,én is.Aztán elkezdtem fogamzásgátlót szedni.Ezt tönkre tett mindent.Nem volt libidóm,egyáltalán nem kívántam a szexet,közben nőgyógyászati fertőzéseim voltak,emiatt sem lehettünk együtt.Az elmúlt 1 év úgy telt,hogy havonta 1x voltunk együtt,de nekem az sem volt igazán jó,őt kielégítettem ahogy tudtam.Az elmúlt 3 hónapban pedig már nem volt semmi.A kapcsolatunk leredukálodott baráti szintre.Szeretünk együtt lenni,találkozni,de nem érzem már azt,hogy ő a FÉRFI én pedig a NŐ,hanem csak úgy vagyunk egymás mellett.Nagyon szeretnénk vissza hozni a tüzet,a vágyat,a szenvedélyt,az izgalmat,de mindketten megszoktuk hogy nincs szex.Mostmár lehetne,mert helyre jöttem.


Őszintén beszélgettünk erről,és szeretjük egymást,és meg akarjuk javítani a dolgokat.Fontos,hogy mindketten otthon lakunk még.


21/L


2014. dec. 8. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Első körben hagyd abba a fogamzás gátlót. Kicsit vaduljatok, szerpjáték, szexi ruci, sztriptíz, ilyenekkel fel lehet korbácsolni akedélyeket, még mielőtt végleg elúszik a kapcsolat.
2014. dec. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Közös fürdő egy pohár pezsgővel

Egy wellness hétvége

Egy romantikus randi az első randi helyszínen

Szextársasjáték egy üveg borral

2014. dec. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Nem akarlak megbántani, de ha 2.5 év után már kihalt a láng-sőt, te azt mondod, hogy már egy éve kihalt, akkor nem lesz szerintem túl hosszútávú ez a kapcsolat. Az első próbánál elakadtatok. Össze vagytok költözve? Mert az is egy nagy próbatétel, meg aztán ott van a házasság, (valaki pusztán a tudtattól, hogy házas, megváltozik) a gyerekvállalás, az anyagi gondok, közös házvásárlás...stb.

Erőszakkal nem lehet megmenteni egy kapcsolatot. Ha nem szívből jön, akkor csak egy ideig-óráig működik. Ha érzed a nemi vágyat iránta, akkor nincs mit kérdezni, csak cselekedni kell. Ha meg nem érzed, az már nagyobb baj, a végtelenségig nem tudsz úgy élni, hogy "na jó, szétrakom a lábam, te meg csinálj, amit akarsz" vagy hazudsz neki és eljátszod, hogy tényleg akarod. Életed végéig ezt a színjátékot nem akarod játszani. A szexualitás egy nagyon fontos tényező egy kapcsolatban. Nem mondanám úgy, hogy az első, de azt se mondanám, hogy nem az. Mert ugyanolyan fontos, mint a tisztelet, odafigyelés, kompromisszumkézség...stb. Egy szinten van minden, mert ha egy is hiányzik, akkor hiába van meg a többi. Időt lehet adni magatoknak. Eleinte lehet kicsit erőltetni, mert evés közben is megjöhet az étvágy. De ha már jó ideje eröltetitek és mégsincs étvágyatok, egy idő után már majdnemhogy undorodni fogtok.

2014. dec. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

3-assal teljesen egyet ertek. Ha ilyen hamar elmegy a varazs, nagy baj van.

Ketten kell kuzdenetek, esetleg szexualterapeutahoz menni.

2014. dec. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A keves szerencsest eltekintve mindenhol kihal a lang elobb vagy utobb, es naluk is azert marad meg, mert tovabbra is elfogadoak, szeretoek es turelmesek egymassal, es megtalaltak a modjat, hogy hosszu tavon is figyeljenek egymasra.


Leirtad, hogyan halt ki a lang, igy is lehet visszahozni. Egyutt toltott idovel, erintesekkel, beszelgetessel, kozos celokon valo egyuttes almodozassal, es a megvalositasunkon valo kozos munkaval. 7,5 eve vagyunk egyutt, voltak hullamvolgyeink, de vissza lehet hozni a kezdeti erzeseket, sot, nalunk pl. meg annal is jobb lett, mikor ujra el kezdtunk kozeledni egymashoz, es ujra felfedezni egymast.


Szoval Kerdezo, en nem adnam fel a helyedben. Mi az, ami miatt az elejen annyira odavoltatok egymasert? Valoszinuleg azt ereztetek, hogy itt van vegre valaki, aki mellett onmagam lehetek, aki figyel ram es megert, akinek tetszem, es akivel jo egyutt lenni. Ezek az erzesek ugy jonnek vissza, ha egyutt toltotok idot. Menjetek el tancolni tanulni, vagy csak beszelgessetek vasarnap reggelenkent egy jot. Kerdezd meg tole, ha hazajon, hogy milyen volt a napja, es erdekeljen is. Masszirozd meg a fejet. Simitsd meg a karjat, bujj oda hozza tobbszor. Legyen tobb testi kontaktus, es ne csak a szex miatt.


En is szedtem fogamzasgatlot 4 evig, az elejen jo volt, de a 4. ev vegen, amikor mar azt a havi 1 alkalmat sem kivantam, ami volt, abbahagytam, es szepen vissza is allt a libidom. Durva, hogy mit tud csinalni a gyogyszer. De nalunk intimitas vegig volt, ha szex nem is. Tehat osszebujtunk, tovabbra is rendszeresen megerintettuk egymast, szoval mi nem akkor tavolodtunk el, hanem amikor nem beszelgettunk eleget es nem toltottunk egyutt eleg idot.


Ha mi rendbe hoztuk, nektek is menni fog. Mi sokkal melyebb pontrol hoztuk vissza az egeszet, ti meg a leirasod alapjan nem tartotok ott. Kivanom, hogy sikeruljon kozosen megoldast talalnotok, es ujra felfedezni egymast. Hidd el, minden kapcsolat ki tud hulni, ha nem apoljak megfeleloen.

2014. dec. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Bence_ ***** válasza:

Szeded még a fogamzásgátlót?

Beszéljteke egymással. Kérdezzétek meg, hogy mitől, miből érzi a másik a szeretett.

2014. dec. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló csinálhat ilyet.

Beszélj az orvossal, váltsatok másikra.

2014. dec. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ok akkor ne csinaljatok semmit bakker -.-
2014. dec. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!