Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Várjam ki a végét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ehunvane kérdése:

Várjam ki a végét?

Figyelt kérdés

A feleségem negyed éve megcsalt 2 férfival (elhidegültem tőle)nem csak az ő hibája volt, szeretjük egymást így megbeszéltük meg próbáljuk rendbe rakni a dolgokat.

Az egyikkel akivel megcsalt azzal etette a férfi hogy barátként is érdekelné őt, de hát lekopott egy dugás után.

Most meg az asszony a férfi fényképeit nézegeti a FB-on meg azon agyal, hogy miért csinálta ezt vele a férfi hogy csak a dugásért kihasználta, szeretne vele titokban találkozni, hogy ezeket megbeszélje vele. Szerintem több volt köztük mint egy egyszeri dolog bár ő tagadja.A találkának a dolga vége is az volna gondolatom szerint. Ezeket a dolgokat a barátnőjétől tudom.

Mi a véleményetek mentsem a menthetőt vagy várjam ki a végét.


2014. nov. 29. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Megcsalt két férfival most meg az egyikükkel akar találkozni. Nem csodálkoznék ha újra megtenné. Én válnék vagy ha mindkettőtöknek megfelel akkor éléjetek nyitott kapcsolatban.
2014. nov. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

A szex olyan anyagokat termel a szervezetben, amitől kötődés jön létre a szervezetben a másik felé. A megcsalások itt szoktak elbukni, hogy emiatt a hormonok miatt elkezdenek kötődni egymáshoz a felek.

A feleséged már elkezdett kötődni máshoz.


Soha nem szabad megcsalás után 'rendbehozni', mert nem lehet visszaállítani azt, ami régen volt. Eltört tükröt összeragaszthatod, de ott lesznek a törésnyomok.

2014. nov. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 acelsziv ***** válasza:
79%
figyelj: ha a feleséged valóban rendbe akarná tenni a dolgokat, akkor ezerrel teperne feléd és nem azon agyalna, hogy a másik faszi miért cseszte át a hülye fejét.
2014. nov. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi van, a "barátnő" meg veled akar dugni???


Egyébként meg valószínű hogy kihasználta a manus, egy kétségbeesett nőt ki lehet használni... sajnos bebukta.

Kár azon agyalni hogy volt -e több közöttük vagy nem, nem tök mindegy?

Szerintem udvarolj a nejednek, és hívd fel a figyelmét hogy a kapcsolatotokért kész vagy te megtenni mindent, ha ő is beleadja az összes energiáját, hogy megmentsétek... Reméljük felnyílik a szeme.


A "barátnőt" meg kerüljétek, sőt rúgjátok ki, valószínű keveri a sz@rt.

2014. nov. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Van gyereketek?
2014. nov. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ismerős a szitu. Felesleges várni semmi értelme tovább folytatni. Nállunk is ez volt eltávolodtunk egymástól ő megcsalt, szétmentünk. Aztán nekem lett valakim de otthagytam mert szerettem a párom vagyis azt hittem szeretem de szerintem csak megszokás. Azóta csak vagyunk egymás mellett...ő szeret mindig mondja érezteti de viszont én már nem tudom viszonozni akárhogy is akarom pedig egy pár ève még a gondolatától is sírva fakadtam hogy elhagyjam. Ez egy 13 éves kapcsolat 2 gyerekkel.
2014. nov. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
És én is nő vagyok hasonló helyzetben voltam mint a párod igaz engem nem használtak ki. De én is sokszor nézegettem a barátom képeit mert a férjemből kiszerettem mikor őt megismertem. Nem potyára lóg a képein.
2014. nov. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ennyire ne légy már balek tényleg. A feleséged nem utoljára csalt meg azzal a 2 pasival, és megkockáztatom, hogy nem is először. Bármikor újra megtenné, és még aggódik is, hogy miért lépett le az ex szeretője. Tényleg ennyire vak vagy? Ez a nő nem szeret téged. Minek akarsz vele maradni? Csak továbbra is csalni fog amikor lehetősége lesz.
2014. nov. 30. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Van egy lányunk.
2014. nov. 30. 10:38
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt már ne akard megmenteni.

A feleséged megcsalt,neki kéne menteni a menthetőt nem neked....

2014. nov. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!