Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hányszor bújtok ágyba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hányszor bújtok ágyba a házastársatokkal egy héten?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszára lennék kíváncsi, akik régóta együtt vannak. Mondjuk minimum 10 éve és van gyerek. Illetve érdekelne, elégedettek vagytok-e a mennyiséggel.
2014. nov. 24. 10:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Van gyermek de csak 4 éve vagyunk együtt mégsem vagyok elégedett(gyerek előtt nem volt gond), 10 évig még egy kapcsolatom sem tartott, csak a munkám, szóval az én válaszom nem számít :-)
2014. nov. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi lassan 9 éve vagyunk együtt, 3 gyerekünk van. Heti max 2x szexelünk, sajnos többre nincs idő . Kevés mindkettőnknek, dehát ez van majd nyugdíj után pótoljuk :D
2014. nov. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Ha nem gond írjatok nemet is.
2014. nov. 24. 10:19
 4/25 anonim ***** válasza:
Nő vagyok. Hetente kb 3szor. Átlagosan kb minden másod- vagy harmadnap jön ránk. Én elégedett vagyok. Nem kívánnám minden nap :)
2014. nov. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Első:az nem igaz, hogy nem számít. Csak olyanokat keresek rlsősorban akik hozzánk hasonloak. Tehát 10 éve együtt és van gyerek. Attól még érdekelhet másé is.
2014. nov. 24. 10:21
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
16 év házasság, 4 gyerek én 35 a párom 37 éves és havi átlagot írnék ami kb 5-6 alkalom. Nekem elég.
2014. nov. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
30/nő. 13 éve együtt. Heti 3 az àtlagos, ha hétvégéken van nap mikor kettesbe vagyunk akkor megesik napi 2, de ez ritka :-)
2014. nov. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Úúhh irigykedem a számok láttán, igaz nálunk másfél éves a gyerek és közöttünk alszik, de a 2 heti egyet én akkor is kevésnek tartom, főleg egy 4 éves kapcsolatban. De ha a szexet felhozom az a válasz én mindig hülyéskedem, meg poénkodom...
2014. nov. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

3 éve vagyunk együtt, az elmúlt 1 évben lecsökkent heti 2-3 alkalomra, de van olyan hét is amikor egyáltalán nem szeretkezünk. Ez betudható annak, hogy rengeteget dolgozik, sokszor este 7 után esik haza, s mivel fizikai munkát végez, van hogy arra vágyik a legjobban hogy lezuhanyozzon és ágyban legyen. Nem feltétlenül elég a mennyiség, de erőltetni sem lehet. :) Azért annyira nem vészes a helyzet, de volt már, hogy komolyan elbeszélgettünk, hogy mi történt, vagy miért alakult ez így, főleg, hogy a kapcsolatunk első 1-2 évében heti 4-5 alkalom is volt. De összességében a mostani felállás mindkettőnknek megfelel.


24/N, 33/F

2014. nov. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

40 plus

4 gyerek

Heti 3x

De heti egy este csak a mienk film pezsgo jo kaja sok szex ilyenkor tantrazunk is gyertyafenynel orak hosszat.

A masik ketto alt gyors du szex amig ures a lakas

2014. nov. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!