Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy házas férfi elvisz alakásá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy házas férfi elvisz alakásáraegy fiatal lányt?

Figyelt kérdés
2014. okt. 30. 21:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen.
2014. okt. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen... és lesz ilyen még.
2014. okt. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
igen de csak sakkozni :D
2014. okt. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 intrepid ***** válasza:
Mi baj van ezzel? Vigyen inkább egy fiatal fiút???
2014. okt. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
15%

Miért? Van bélyeggyűjteménye? ;)

Komolyra fordítva: aki házas lévén a közös lakásba visz egy szeretőt a egy szemét. A fiatal lány meg nehogy azt higgye, hogy hosszú távon kell. S ha igen, a helyében elmenekülnék, mert amit a mostani feleségével szemben elkövet, azt a következővel is meg fogja tenni. elemi erkölcsi korlátai sincsenek, hogy felfogná, ha esetleg lebuktok, akkor az milyen trauma lenne a feleségének.

2014. okt. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, mi a kérdés? Egy házas férfi millió okból vihet el a lakására egy fiatal lányt... a bébisitteléstől kezdve az angol korrepetáláson át a felesége megcsalásáig...
2014. okt. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Gondolom arra kivancsi, hogy ha a ferfi a lakasara viszi, akkor biztos, hogy nem hazas, vagy a hazas pasik is hazaviszik a szeretojuket, igen kerdezo, azok is hazavihetik,
2014. okt. 31. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen bocsánat az lenne a kérdés hogy a lakására el e visz meg hogy meg e mondaná a lánynak
2014. nov. 3. 10:14
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha felviszi, gondolom szól előtte a lánynak, nem?

(az Te vagy, ha jól értem.... biztosan kell ez neked?)

2014. nov. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kérdező (#8), bocs, én még életemben nem rugóztam helyesíráson, de ez a "meg e mondaná" már terrorizmus az anyanyelvünk ellen... "elvisz-e", "megmondaná-e"


A kérdésre: mármint a lánynak azt, hogy házas? A két dolog összefügg szerintem, ha a lakására viszi, akkor megmondaná azt is, hogy kapcsolatban él, lévén egy lakást nem lehet órák alatt családi otthonból legénylakássá variálni... ha titkolni akarja, akkor nem a lakására viszi...

2014. nov. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!