Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, ha két férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha két férfit szeretek?

Figyelt kérdés
Párommal jól megértjük egymást, nagyon szeret engem én is szeretem őt. Gyakran hazajárok a szülőfalumba és mivel szüleim nem élnek már ezért az egyik ismerős családhoz járok akik anyám halála után felkaroltak. Szóval ott megismerkedtem a fiukkal és megtetszettünk egymásnak. Azt tudni kell, hogy a párom dolgozik amíg ez a férfi nem. Kérlek benneteket, hogy segítsetek nekem dönteni, kit válasszak. Párom látja rajtam, hogy valami nincs rendben. Most tervezzük a babát is.
2014. okt. 27. 11:11
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Azt kérdezd meg magadtól melyik pasi az,amelyik nélkül nem tudsz élni?és már tudod is a választ.
2014. okt. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Nincs más hátra mint hármasba élni.
2014. okt. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Segítek dönteni: válaszd a nem dolgozó szülőfaludbeli fiút.
2014. okt. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Az a fiú valszeg csak kalandra lenne jó. Válaszd a férjed. 30N
2014. okt. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%

Csak egy embert lehet igazán szeretni, kettőt nem. Te egyiküket sem szereted.

Keress egy olyan férfit, akit valóban szeretni tudsz majd.

2014. okt. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miért ne szerethetném mindkettőt?
2014. okt. 27. 11:49
 7/10 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező (#6) természetesen lehet kettőt szeretni, azért szerencsére a kultúrkör nem tudja ösztön-szinten átmosni az agyat, nincs kétféle ösztönvilág, aszerint hogy az illető mondjuk például muszlim vagy keresztény kultúrkörben szocializálódott...

Elhamarkodottan semmi esetre se hozz döntést, amíg nem vagy biztos az érzelmeidben, hagyj egy kis időt magadnak...

Egyébként az érintett urak tudják a szitut?

2014. okt. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
Ennyi esszel es ilyen erzelmi intelligenciaval inkabb nem kellene gyereket vallalni.
2014. okt. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Eljátszottál már a gondolattal milyen lenne a jövőd az egyikkel illetve a másikkal? A rózsaszín köd el fog múlni...
2014. okt. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az új mindig izgalmas és csábító, de csak idő kérdése, hogy unalmas legyen az is. Ezért szerintem, ha jól kijössz a pároddal, akkor ne hagyd el. Könnyebb az újba beleszeretni, mert olyankor a pozitívumra koncentrálunk, és gyakran szeretünk bele (mi nők), egy idealizált képbe, aztán kiderül idővel, hogy ő nem is olyan. Szóval jól gondold át, ha szakítasz, mert kerülhetsz két szék közül a padlóra...
2014. okt. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!