Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha lesz munkám, jogom lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lesz munkám, jogom lesz többet költeni?

Figyelt kérdés

A vőlegényem úgy 200 000Ft körül hoz haza havonta. Én most jelentkeztem egy munkára, az 130 000Ft-t fizet. Szeretnék mellé még egy másikat is, az 160 000Ft körül fizet.

Amég eltartott voltam, alig költöttem, mert úgy éreztem, nem érdemlem meg. (3000Ft-t havonta kb)

Ha dolgoznék, jogosan költhetnék többet?


Ti mit tennétek?


2014. okt. 26. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Szexmunka? Máshol nem fizetnek ennyit.
2014. okt. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Jog? milyen jog közösnél? nincs jog, szükség van-ha van. De mivel völegényt irtál gondolom nincs gyerek.., ha gyerek lenne biztosan ő lenne az első.
2014. okt. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1.

Nem.


2.

Nincs gyerek, még pár évig nem is lesz.

2014. okt. 26. 18:58
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Már hogy afenébe ne lenne. Nem a rabszolgája vagy, hanem a párja. Normális esetben mindketten tesztek a közös kasszába, de van saját pénz is.


Nem zsarolhat azzal, hogy mert amíg nem dolgoztál eltartott, így most add neki a teljes fizudat.


Normális pasi ilyenkor örül, hogy a barátnője végre keres, így mindketten nyugodtabban élhetnek, neki is van pénze a hobbijára, te is boldogabb leszel mert nem kell filléreskedni.

2014. okt. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Pontosan így voltam én is, mióta dolgozok megveszek ezt azt, de most sem költök ész nélkül. Jó is így, előtte nem engedhettük meg magunknak, párom sem költött sokat, most két fizetésből oké a dolog, mindketten picit többet engedünk meg magunknak.
2014. okt. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Általában egy hosszú távú párkapcsolatban nincs olyan, hogy én pénzem meg te pénzed, csak mi pénzünk van. De az is előfordul, hogy ez valami miatt nem működik, és külön kasszán jobban érzi magát mindkét fél, ezzel sincs semmi gond. Szerintem inkább kettőtöknek kéne egymás közt megbeszélnetek, hogy hogyan viszonyultok a pénz kérdéshez, nem itt arc nélkül, idegenekkel.
2014. okt. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
a saját fizetésedet miért ne költhetnéd el?
2014. okt. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Még hányszor teszed fel ezt a kérdést?
2014. okt. 27. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jogod az lesz, csak időd nem, mert reggeltől estig dolgozni fogsz :D
2014. okt. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2 állás egyszerre és mellé ilyen fizetés ez nekem kicsit fura...én reggel 8-18ig dolgozok, és igy kapok 120at. Emellett se időm, se erőm nem lenne még ennyit dolgozni...Ahhoz legalább 48órásnak kéne lenni egy napnak :)
2014. nov. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!