Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem akarok apuhoz menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok apuhoz menni lathatasra, mit talaljak ki?

Figyelt kérdés
Mar indulnom kellene es anya nem sokara haza jon a munkabol es idegealesz hogy nem mentem.
2014. okt. 11. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért nem akarsz menni?
2014. okt. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Biztos ott van a baratnoje akit nem szeretek. Inkabb maradnek otthon, nem akarok menni. Anyu meg mindig veszekszik hogy menjek.
2014. okt. 11. 12:24
 3/10 anonim válasza:
Az én apukám is eléggé híres arról hogy enyhén szólva nem a megfelelő nőket.Egyik barátnőjét sem kedveltem soha(mert buta libák voltak).De én összeszedtem a bátorságom és megmondtam neki.Eleinte eléggé megsértődött de végül megértette és tiszteletben tartja a véleményem.
2014. okt. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az élet egy nagy játék mi vagyunk a színészek. Légy a legjobb színész, játssz az apukád kedvéért.
2014. okt. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Napfonat ***** válasza:

Utolsó, ez a lehető legrosszabb tanács! Én egy fiús apa vagyok!

Kérdező! A lehető legjobb dolog az, ha bizalmasan elmondod apádnak, hogy mi a helyzet! Mindenképpen! Ha figyelmen kívül hagyja a kívánságod, akkor meg tiszta sor! Fájdalmas, de egyértelmű válasz lesz!

De ha értelmes, akkor belátja, hogy neked még időre van szükséged arra, hogy elfogadd a párját. Lehet, hogy 5 év múlva, de az is lehet, hogy sohasem! Egy apának ezt is be kell látnia!

2014. okt. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
"Anyu! Nem szeretnék apuhoz menni láthatásra, annyira nem, hogy már azon gondolkodtam mit találjak ki. De a rövidebb út az egyszerűbb: Szóval, Anyu! Nem szeretnék menni."
2014. okt. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Semmit. Tiszában vagy vele, hogy ha nem mész és apud ezt szóvá teszi a megfelelő helyen akkor anyukádat nagyon megbüntetik? Akár több 10000 Ft-ra is. Ha nem szeretnél járni azt apukáddal kell megbeszélned elmondva az okokat is, hogy miért nem akarsz menni. Ha ezek után is ragaszkodik a láthatáshoz nem nagyon tudsz mit tenni, menned kell.
2014. okt. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Soha nem fogja belátni, mindig is elfogult lesz a párjával, a gyereket meg csak rángatják ide oda.
2014. okt. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem mész el, akkor lehet nem kap Anyukád gyerektartást. Mondd meg Apukádnak, hogy elmennél Vele valamerre, de nem szeretnél a barátnőjével is találkozni. Finoman tálald, hogy Te Vele szeretnél lenni, mint az apukáddal és nem a nőjével.
2014. okt. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

utolsó:


a gyerektartásnak semmi köze a láthatáshoz/elvitelhez.

azt minden más rovására ( akár az apuka megélhetése is) fizetni kell.

2014. dec. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!