Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi volt a leghosszabb szünet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a leghosszabb szünet a kapcsolatotokban, melyet folytatás követett? Miért volt szünet?

Figyelt kérdés

Azért kérdezek itt, mert tapasztaltabb, komolyabb emberek látogatják ezt az oldalt..

Mondjátok el, ha van ilyen valós tapasztalatotok!

Köszönöm.



2014. aug. 28. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Egy év.Elmenekültem tőle,bár szerettem de megfojtott a szerelmével.Aztán csak csak egymásra találtunk.Még 4 évig voltunk ezután együtt.A szünet előtt pedig 3 évig.Azóta eltelt megint 4 év mióta nem vagyunk együtt.
2014. aug. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Ha egy kapcsolatban szünetet kell tartani, akkor azzal már nagy a baj. Nem hiszek abban, hogy rendbe lehet hozni.
2014. aug. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Nem igazán lehet szünetnek nevezni, de 2 év. Épp, hogy csak összejöttünk először, pár napot randizgattunk, de úgy alakultak a dolgok, hogy annyiban maradt. Én visszamentem az exemhez, azt hittem őt nem is érdeklem. Közben 2 évig meg egymáson járt az agyunk, hogy de jó lenne mégis együtt lenni. Ebből a 2 évből, 1 évig nem is beszéltünk, utána már elkezdtünk beszélni neten, aztán szépen lassan összemelegedtünk megint. Azóta eltelt 4 év, már a felesége vagyok.
2014. aug. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Egy év. Túl fiatal voltam, és befolyásolható (mások által), és ez eléggé rányomta a bélyegét a kapcsolatunkra.

3 évvel később összeházasodtunk, annak is már több, mint 4 éve.

2014. aug. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Nekem anno egy nyár volt az exemmel, kár volt kibékülnünk, mert 5 hónap múlva végleg vége lett, csak nagyobb balhékkal.
2014. aug. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
2 év szünet. Olyan problémáink voltak, amik csak úgy maguktól nem oldódtak meg. Én próbálkoztam, de ő nem tett semmit. Szakítottam vele. Aztán ő kezdeményezte az újrakezdést, és a problémák megoldásáért is hajlandó volt tenni. A 2 év alatt is folyamatosan tartottuk a kapcsolatot. Egyikünknek sem volt az idő alatt más. Igazából ezalatt jöttünk rá, hogy mennyire fontosak vagyunk egymásnak és hogy mennyire nem vágyunk másra, csak egymásra.
2014. aug. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm a komoly választ!


#6-os, milyen problémák voltak köztetek? Mennyire kommunikáltatok a "szünet" során?

2014. aug. 28. 13:15
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

7: A problémákat nem részletezném, mert személyes, meg nem is a probléma milyensége volt a lényeg, hanem az, hogy ő nem akart vele foglalkozni. Mert hogy szerintem mindent meg lehet oldani, csak akarni kell. Én besokalltam, nem éreztem magam boldognak és szakítottunk.

A 2 éve alatt szinte minden nap kommunikáltunk vagy telefon vagy sms. És nem volt olyan hét, hogy ne találkoztunk volna.

2 év után adtam be a derekam. Akkor még nem tudtam, hogy mire számíthatok. Az végül is csak az újrakezdés után derült ki, hogy mennyire megváltozott.

2014. aug. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2 hónap. Nem mondta el, hogy nős volt. Ami alapvetően nem lenne baj, normál esetben nem is háborodtam volna fel, de hosszabb távon zaklatott (éjjeli telefonok, fenyegető mailek/levelek, betörés) az exneje. Mindig azt mondta, elképzelése sincs, ki lehet a csaj.
2014. aug. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az első 2-3 év kb úgy nézett ki, hogy fél év együtt, fél külön, ez sormintában. Ő válás után volt, emiatt kicsit "megkattant".

Aztán mégiscsak újra meg újra egymásra találtunk és kb 4 évvel ezelőtt már együtt is maradtunk. Azóta lett házasság, gyerek, közös lakás, közös hitel és jól működik a dolog.

2014. aug. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!