Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csajok! Akinek csak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Akinek csak olyan házasság kötése volt, ahol csak két tanú van rajtatok kivül, milyen ruhátok volt? Sima utcai ruhába mentetek be?

Figyelt kérdés
2014. aug. 15. 21:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
3 részes ruhám volt, fehér szoknya, fehér fűzős pánt nélküli felső, hosszában merevítős elöl, és ezen egy rövid ujjú bolero. Az egész szaténból van. Ehhez fehér csizmát vettem fel, hűvös volt még.
2014. aug. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor én is nézek valami ruhát. :)
2014. aug. 16. 09:32
 13/13 anonim ***** válasza:
Amazonról rendeltem a polgárira egy térdig érő szép kis fehér ruhát egy fehér boleróval. Ha szeretnél rendesebb menyasszonyit, de nem akarsz rá sokat költeni, nézd meg facebookon az újesküvőiruha kft-t, a templomira náluk vettem 30ért a hosszú, egyszerű, de nagyon szép ruhámat, az esküvő után el is fogom adni.
2014. aug. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!