Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Most mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Páromnak új barátnője van... állítólag tényleg csak barátok de ez akkor is zavar engem. hiába mondom, hogy nem hivogassa nem találkozzon vele nem érdekli nem foglalkozik azzal amit kérek. 2 hét alatt egyszer mondtam neki hogy arra az ajtó lehet menni és egyszer össze raktam a ruháját erre fogta és amit én össze raktam ö kipakolta. Nagyon zavar dühit és bánt, hogy ezt csinálja kifejezett kérésem ellenére :( Szerintetek mit kéne tennem??
2014. máj. 21. 18:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
nagyon el vagyok keseredve napi szintűek a vitáink már.Teljesen ki vagyok borulva. :( frontinon élek. legszívesebben feladnám az egész életemet és meghalnék :(
2014. máj. 21. 18:57
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Hát, nekem is csak egyszer mondtad volna, én nem pakoltam volna vissza. Szépen fognám a tatyóm, és lelépnék, mert - már bocs a direkt kifejezésért - de nincs az a forró punci, amiért én eltűrném, hogy meg akarja szabni valaki, kivel álljak szóba és kivel ne, főleg, ha az illető még zsarol is hisztijével.
2014. máj. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
Jó úton haladsz afelé, hogy ex legyen belőled. Hiszti, zsarolás, még több hiszti, és öngyilkosság emlegetése? Arra nem gondoltál még, hogy a párod nem szeretne főállású pszichiátert játszani melletted?
2014. máj. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Forditsd már vissza...mi lenne ha a te feleséged egy "idegen hapsival" többet beszélne meg többet foglalkozna mint veled???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
2014. máj. 21. 19:02
 5/11 A kérdező kommentje:

neki nem mondtam, csak nektek irtam le...ez van bennem...ennyi

Az hogy én napi 8 órát dolgozom 3 utazom mellete mosok fözök takarítok a gyerekkel foglakozom. ez semmit nem jelent neki??? én csak a cseléd vagyok ennyi

2014. máj. 21. 19:04
 6/11 anonim ***** válasza:
42%

Elgondolkodnék, mikor rúgtam be annyira, hogy megnősültem


De komolyra fordítva, a 19:04-es kommented alapján is úgy látszik, te eldöntötted, hogy a szegény áldozat vagy, és kész, és a párod akármit csinál, semmi sem lenne jó.

Tudod, a párod férfi, és nem gondolatolvasó, ha magától nem veszi észre, hogy neked otthon segítség kell, és te se mondod neki, akkor honnan tudná?

Nem szólsz, hogy segítsen a házimunkában, a gyerekek körül, hanem kivágod a hisztit egy haverja miatt (és jelen esetben tökmindegy, hogy a haver férfi vagy nő, pasi miatt szerintem ugyanezt tennéd)


2-es voltam

2014. máj. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
2 hete szóltam hogy vágja le a füvet...szarik rá értem, hogy indítsa el a mosógépet, hogy mire haza érek csak ki keljen teregetnem és láss csodát nem indította el és ez csak egy a sok közül...de mind egy is látom ez is csak az én hibám :( úgy látszik én tettem mindent tönkre.........
2014. máj. 21. 19:26
 8/11 anonim ***** válasza:
26%
Isteni lehet, egy Frontinon élő nő mellett éldegélni, aki azért üvöltözik velem naponta, hogy ezt csináljam meg, meg amazt, és különben is ne barátkozzak senkivel, és különben is irgumburgum, ha nem engedelmeskedek. Jó, nőj fel. Sikerült megházasodni, ez volt az első lépés felé. Most tedd le a nyugtatót, és gondold végig a párod szemszögéből is. Amit leírtam azt így látja egy külső szemlélő. Tényleg gondolkodj el magadon, én már ott hagytalak volna.
2014. máj. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%

Akármit mondanak az előttem szólók, engem bizony baromira idegesítene és féltékeny is lennék, ha más nővel lenne sülve főve csupa barátságból, rám meg magas ívben szarna.

Én keresnék egy cuki barát fiút, akivel egyfolytában cseverésznék telefonon, meg elmennék vele ide-oda, meghívnám magunkhoz kávézgatni. Had érezze, milyen szar érzés, amit ő csinál!!!

2014. máj. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Egyetértek az előttem szólóval! Engem is dühítene..
2014. máj. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!