Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az érzelmi kötődést hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az érzelmi kötődést hogyan lehet eltépni, ha már ésszel tudott, hogy vége?

Figyelt kérdés

Előző hétvégén már csak a csók, és a kézenfogás hiányzott(első hivatalos randi előtti időket idézte) az egész hétvégén. Annyira jól esett, hiányzott, lassan 5év után.

Most szó szerint szerelmes csitriként vártam haza, készültem miatta (magam miatt is karbantartom magam, de most az ok Ő volt), erre kb levegő voltam. Ugyan úgy viselkedett, mint az elmúlt 5 évben. Tiszta hülyének érzem most magam (ha bármit érzékelt is a készülődésemből, az is hidegen hagyta)


Buggyant vagyok, ésszel már távol van, és tudom, és "józanul" haza sem várom. De szívvel- lélekkel haza várom.

A legrosszabb, hogy sokan szurkolnak, hogy még talpra állítjuk a házasságunk (köztük az 5éves fiunk)


2014. máj. 19. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha van érzelmi kötődés, van egy öt éves gyerek, akkor egy ok miatt lehet vége: mert nem találtok új energiát öt év után. Oké, megpróbáltad a külsőddel- nem ez az, lehet tovább keresni! Nyilván, ha nem a külsőségek miatt ment tönkre, nem ott az orvosság. Beszélgetés. Mi a baj? Őszinte szavak. Aztán döntés, hogy megteszek mindent a másikért, adok-adok-adok neki. Nem azért, hogy viszonozza, hanem mert szeretem. Közös élmények becsempészése. Volt-e, van-e "én-időtök"? Ilyesmiken gondolkozz.
2014. máj. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hülye a helyzetünk. Mert a két gyerek miatt jár csak haza.

Ő már "új????" életet kezdett. Vagy mifenét. Azt hiszem inkább hancurpajtit talált.


Amióta nem nyomaszt minket a házasság terhe, őszinte vitáink vannak, nem csak durcik. Régi-új sérelmeket tudunk átbeszélni. És miközben egy "javuló" házasságban bukott meg, és lettem újra szerelmes, most az ő hullámzó hozzáállása tesz a padlóra,mert hetekig reményt ad, utána minden régi, aztán újra. Én meg sem várni, sem csalódni nem akarok már

2014. máj. 19. 12:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát én ezt nemigazán értem. Ha a férjeddel is ilyen rébuszokban, kurtán- furcsán, életuntan, már-már mártírként beszélsz hát nem csodálom ha nem megy a dolog. Szerintem először magadat kellene összeszedni, de rendesen és a sarkadra állni. Most akkor tulajdonképpen az van, hogy mikor megbeszéltétek hogy felélesztitek újra a házasságotokat akkor megcsalt megint? Kicsit bővebben írhatnál, hogy értsük is dolgot.
2014. máj. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pedig ez ilyen. Senki nem garantálhatja, hogy meglesz a jutalma az adni akarásodnak. Mindegy, mit tett és mit tesz ő! (Ebben az értelemben mindegy). mgad nézed: te bnem akarsz csalódni, te nem akarsz reménykedni. Megértem, hogy félsz, én is féltem... Az újabb pofára eséstől. De az nem tudod, bekövetkezik-e, vagy igen, vagy nem- viszont ha a félelmeid miatt nem mersz adni, szeretni bármennyire elmegy is ő (egy ideig) akkor biztosan meghaltok, mert akkor magadat nézed.... Szeretni a másikat olyannak amilyen, egyféleképpen lehet.
2014. máj. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Bocsi szar hétvége után nincs sok életkedvem, ilyenkor ilyen vagyok:(


Nem megbeszéltük, hogy felélesztjük, spontán javult a közös életünk, én is visszamentem dolgozni, mások lettek a hétköznapok, nem csak két gyerekes gyese nőci voltam már. És valahogy elindultunk felfelé, nem volt annyi haverozás, meg ilyenek, többet beszélgettünk, újra lett házasélet is... Csak annyi volt, a bibi, hogy a haverozás az konkrétan a szeretője volt, és nem az amit mondott, mellette itthon a szép és jó.


És most, hogy kibukott a csajszi, viselkedik úgy, mint aki velem-velünk akar lenni. Kétlaki életmód

2014. máj. 19. 12:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Szóval a férjed kint dolgozik külföldön ? Sejtésed van róla ,avagy bizton tudod ,hogy van ott valakije ? Kettőtökön áll a vásár .Hogyan hagyhattátok így elfajulni a dolgokat ? Honnan veszed ,hogy csak a gyerekeitek miatt jár haza ?
2014. máj. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha ő már új életet kezdett, te is kezdj új életet, szabadítsd meg magad tőle. Koncentrálj a gyerekekre és élvezd a szabadságot, mivel a házadságod, már nem tudod megmenteni, így örülj, hogy tovább keresheted a nagy Ő-t.
2014. máj. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem dolgozik külföldön. Sokat vitáztunk az első csemete születése után pedig nagyot zuhantunk, saccper rendeződtünk, jött a kicsi, és kezdtük a hullámzást elölről. Kb torkig lettem azzal, hogy neki semmi dolga itthon sem velem törődni, sem a gyerkőcökkel, sem esetleg besegíteni. Amikor csináltam a dolgom az természetes volt, ha lecartam, akkor persze egy lusta némber voltam, mert ő dolgozik. Beszélgetések nuku, itthon csak gépezés, meg max filmet néztünk "közösen". Hiába voltam jó paszban esetleg, akkor sem. Mert persze a beszélgetéseket letudta mással. Elkezdett inni, játszani, szóval semmi jót nem szabad várni tőle.

És ebből a sok trutyiból kezdtünk kilábalni, költözött haza, kezdett megérteni, hogy mi mivel jár. Nem volt kínja, ha azt mondtam most elmegyek kicsit. És nem is vágytam már menekülni itthonról, mert hazajött hétvégére.


Újra azt az arcát mutatta itthon, amibe bele lehet újra szeretni, legyen erőm újra feltétel nélkül adni, figyelmesnek lenni. Csak sajnos hazugságra épült volna, ismét.


Szóval ezért is írtam, hogy ésszel tudom, vége, és pezsgőt kéne bontanom, és élveznem, vége vele. Viszont annak a gondolatától is sírógörcsöt kapok, hogy összefutok az utcán azzal a sráccal, akinek nem vagyok közömbös, és... sikít a vészcsengő, hogy hé házas vagy.

2014. máj. 19. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!