Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Te neked hogy esett volna ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te neked hogy esett volna ez?

Figyelt kérdés
Pár napja multam 30 eves,ferjemtöl egy csokor viragot kaptam. En meg anno tortat es fonok széket, szamitogep asztalt kapott.megg kell hogy mondjam szarul esett ez!
2014. máj. 8. 20:06
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Én is nemrég voltam 30. Én egy cserepes virágot kaptam, tortát sütöttem magamnak meg a vendégeknek, és ennyi. Nem vártam el, és nem is akartam volna, hogy valami drága dolgot vegyen (a közös pénzünkből). Ha valami nagyobb dologra szükségünk van, úgyis megbeszéljük, és megvesszük, nincs szülinaphoz kötve.


Szerintem örülj a virágnak, és ilyenen ne bosszankodj.

2014. máj. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz, mert kerek évforduló. Kivéve, ha olyan volt a csokor, hogy hűha. Azért egy étterembe elvihetett volna, vagy főzhetett volna.
2014. máj. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
hát igen....de mindegy majd tul lépek rajta
2014. máj. 9. 12:44
 24/27 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem, ha nem változtatsz, akkor a férjed fog rövidúton rajtad túllépni!
2014. máj. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
74%
Ne legyen már az a normális, hogy a nőnek szar se jár már szülinapjára se, mert a férfiak még arra is csak a mentséget keresik. Sok nő meg csak adja alájuk a lovat, mert fogalmuk sincs róla hogy tarthatnák magukat többre is. Igenis fontos az ajándék, és fontos az értéke, ne ordítson már arról a nyomorult csokor virágról hogy "bocs, nem jutott jobb eszembe, legyen elég ennyi." Miért is kéne mindig a nőnek tolerálni, hogy neki nem jár semmi már alkalmakkor sem, és miért nem várható el a férfitól, hogy évente egyszer igenis erőltesse már meg magát? Vagy ha nem jelent neki annyit az állítólag szeretett nő, akkor ne csodálkozzon ha lapátra kerül. Nehogy már tényleg azt gondolják, hogy a puszta létezésük és az aranyba öntött farkuk elég ajándék egy életen át. Sok itteni hozzászóló helyében meg én szégyellem magam.
2014. máj. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
42%
Mivan 25-ös lapátra kerültél? Nem csodálkozom!!
2014. máj. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
mindenkinek ment a zöld pacsi köszönöm a hozzászolásokat
2014. máj. 9. 13:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!