Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Te neked hogy esett volna ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te neked hogy esett volna ez?

Figyelt kérdés
Pár napja multam 30 eves,ferjemtöl egy csokor viragot kaptam. En meg anno tortat es fonok széket, szamitogep asztalt kapott.megg kell hogy mondjam szarul esett ez!
2014. máj. 8. 20:06
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Az is lehet kiment a fejéből a szülinapod (van ilyen ) és hazafelé gyorsan vett egy virágot .

Azért BOLDOG SZÜLINAPOT UTÓLAG IS !!! [link]

2014. máj. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
42%

Mi ez az ajándékozási mánia? Miért kell ajándék? Nem értem...Az meg külön szánalom hogy elvárod az ajándékot....


Nekem sokkal jobban esik hogy a férjem gondol rám és sütit süt nekem, dolgozik azért, hogy nekem örömet szerezzen...és nem csak vesz valamit és azzal el van intézve.

2014. máj. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Huncut szamuráj, ha lejjebb viszed az árat, beszélhetünk!
2014. máj. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
13 ??
2014. máj. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Milyen árról beszélsz 13-as?:D
2014. máj. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
78%
Igen, egy helyesírási kéziszótárt kaphattál volna. Hogy a kérdésre is válaszoljak, nekünk néha tortára sem futotta, én most kaptam 3 szál tulipánt és főzött nekem finom vacsorát, amíg dolgoztam. Nekem ez mindennél többet ér.
2014. máj. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
Szia. Én idén például nem hogy virágot, semmit se kaptam szülinapomra. Párom munka után esett haza, fürdött és beájult az ágyba. eszembe se jutott h kellett volna hoznia vmit. Másnap egy cetli fogadott amikor felkeltem :Boldog szülinapot szívem! Felirattal. lehet a te férjed is fáradt volt... csak beugrott virágot venni bem volt másra ideje. a papirt amit kaptam eltetem :). Jól esett h gondolt rám... nem felehtette el... örülj a virágnak, gondolt rád ez a fontos.
2014. máj. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
23%
Nem elég az, hogy kaptál tőle gyűrűt, elvett feleségül és most együtt élhettek?
2014. máj. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy szándékosan vett neked csak egy apróságot, és hétvégén még lesz vmi meglepi.

Egyik barátnőm úgy csinált, mintha elfelejtette volna a párja 30. szülinapját, aztán hétvégén volt egy meglepetésbuli, amire előtte 1 hónapig készült, szervezte.

Talán itt is ez van a háttérben.

Ha nem, hát én őszintén elmondanám neki, hogy rosszul esett, amiért nem igyekezett. ez mégis csak egy kerek szám, ilyenkor illik kitenni magunkért.

2014. máj. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Mi egymás szülinapjára nem veszünk soha semmit, ami kell azt megvesszük, amikor kell, vagy ha szeretnénk valamit, azt is, ha van rá pénz. Teljesen közös kasszán vagyunk, azt veszünk amit akarunk (meg persze, amit megengedhetünk magunknak).

Örülj neki, hogy egyáltalán eszébe jutott.

2014. máj. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!