Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Te neked hogy esett volna ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te neked hogy esett volna ez?

Figyelt kérdés
Pár napja multam 30 eves,ferjemtöl egy csokor viragot kaptam. En meg anno tortat es fonok széket, szamitogep asztalt kapott.megg kell hogy mondjam szarul esett ez!
2014. máj. 8. 20:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
67%
Fú hát nem tudom, én nem az ajándék értékét szoktam nézni hanem a szándékot, ahogy adják. Amúgy nem lehet, hogy nem volt ötlete, nem tudott semmit kitalálni?
2014. máj. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
67%
Volt pénze egyáltalán szegénynek?
2014. máj. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
13%
Boldog szülinapot,és még sokat.Hát legközelebb vegyél a szülinapjára mind olyan dolgokat amit magadnak vennél:)Bunkóság részéről.
2014. máj. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
50%
Gondolom-legalábbis az írásod alapján most költözhettetek, fáradt lehet és a pasik amúgy se tartják számon. Ne légy szomorú. A szándék a lényeg és nem annak értéke:)
2014. máj. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy készül még valami meglepivel, amit hétvégére időzít majd? Buli vagy vacsifőzés vagy akármi más.
2014. máj. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Tudta hogy mit szeretnek es nem draga dolgot
2014. máj. 8. 20:12
 7/27 A kérdező kommentje:
Akkor jo megelekszek..
2014. máj. 8. 20:13
 8/27 anonim ***** válasza:
Majd alkalom nélkül egyszer csak megfogod kapni, csak úgy, mikor lenyugszanak a kedélyek.Amúgy is a pasik rémálma a költözés, már névnap, születésnapon kívül is haldoklanak olyankor.
2014. máj. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
40%

Én egy epertortát kaptam, és jobban esett, mintha sebtiben vett volna valami drága dolgot. Tudta, hogy az epertorta a kedvencem, és különben sincs sok pénzünk.


Nem nőttél már ki abból a korból, hogy az ajándék értéke számít és a mennyisége? Én 34 vagyok, de már vagy 15-20 éve tudom, hogy nem ez a fontos.

2014. máj. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
91%
Egy Magyar helyesírás szabályai könyvnek biztos örülnél!
2014. máj. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!