Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Felmelegitett szerelelem es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felmelegitett szerelelem es hazassag mukodhet?

Figyelt kérdés

Nagyon fiatalon osszehazasodtunk majd ra par evre elvaltunk.

Ezek utan 22evig nem talalkoztunk.

Par evv ujra osszefutottunk es ujra nagy langolas lett belole.

Osszekoltoztunk es osszehazasodtunk.

Szerintetek miert mukodik most a hazassagunk hiszen regen nem mukodott ?

Sok rossz elmeny van parkapcsolati teren a hatunk mogott mindkettonknek es ez neha bagyon meglatszik.

Ezek az un teves kapcsolasok bennem es benne is.

Hogy tudnank a multat ugy megemeszteni hogy ne legyen teves kapcsolas bennunk.



2014. máj. 3. 09:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én szüleim is 25 éves szünet után újra összeköltöztek. 20 évig voltak házasok. Szerintem, katasztrófális döntés volt. 2 éve már nem voltam náluk, mert nem bírom hallgatni, ahogy egymásról beszélnek - a másik távollétében. Ugyanott tartanak, ahol 25 éve abbahagyták. Semmi sem változott. Szerintem egyszerűen nem illenek össze. 45 évvel ezelőtt sem, és amióta újra összeköltöztek, azóta sem. Az okát abban látom, hogy az anyámnak a válásuk után nem volt semmilyen kapcsolata. Csak azt a házassági mintát ismeri, amit az apámmal élt (át), és sajnos pszichikailag nem volt (és jelenleg sem) egészséges.


A Te kapcsolatodat illetően:

Hogy miért működik a házasságotok, és korábban miért nem működött? Szerintem azért, mert érettebbek lettetek, mást is láttatok a világból, egy kicsit megnyugodtatok. Magyarul írva: kicsit belerugdosott az élet mindkettőtökbe. Most már tudjátok, hogy mit jelent házasnak lenni. Ugyanazt várjátok el, nincsenek idealizált képeitek róla. Hogy miért van néha mégis téves kapcsolás bennetek? Minden találkozás formálja az emberi személyiséget. Főleg, ha tartósabb együttélésről van szó. A rossz élményekre hosszabban emlékezik az ember, mint a jókra. Ugyan nem írsz semmi konkrétumot a "rossz élményekkel" kapcsolatosan, de ez nem is szükséges. Ezek a rossz élmények nem hagynak nyugodni, mert valószínűleg TÚL SOKÁIG volt a jelenlegi férjed és te is rossz párkapcsolatban, ahol a régi partnereitekkel NEM UGYANAZT vártátok el a házasságtól, és a személyiségetek teljesen különböző volt. Egy másik embert átformálni (a képünkre), megváltoztatni nem lehet. Ha mégis megpróbálja valaki, az LOGIKUSAN kudarcokhoz vezet, és rengeteg energiát vesz igénybe. Ezeket a kudarcokat és az ezzel összefüggő érzést nevezném rossz élményeknek. Ez beleivódik szinte az ember tudatába. De: próbáld magadat a mindennapi életre koncentrálni, örülj az életnek, örülj a párodnak, hogy elfogad úgy, amilyen vagy, és ez kölcsönös érzés. A rossz élményeket be fogja gyógyítani az idő.

2014. máj. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nektek sorszerűen együtt kell lenni, ez van megírva, csak épp túl korán kerültetek össze annó. Ez a mostani simán működhet. Az a lényeg, hogy a "téves" kapcsolatokat úgy fogjátok fel, hogy minkettőtöknek meg kellett azokat élni minden fájdalmával és csalódásával együtt, hogy azzá az emberré váljatok amilyenek most vagytok, hogy megérjetek a mostani szerelemre. Egymással foglalkozzatok ne a múltal :)
2014. máj. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!