Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha én, mint magyar állampolgár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én, mint magyar állampolgár feleségül veszek itt Magyarországon egy nigériai állampolgár lányt, akkor Ő is automatikusan magyar állampolgárságot is kap, vagy csak korlátlan tartózkodást itt Magyarországon és az EU ban?

Figyelt kérdés
ma 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
korlátlant, és a magyar állampolgárságot le kell tennie vizsgával, nem jár automatikusan, úgy tudom
ma 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Remélhetőleg nem kap állampolgárságot.
ma 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
egyáltalán nem olyan könnyű a magyar állampolgárság, magyar nyelv helyes irni és olvasni tudni kell magyarul és beszélni, és jó pár kritériumnak kell megfelelni és állapolgársági vizsgát kell letenni hozzá, nem jár automatikusan sehol semmilyen államban az állampolgárság, kivéve a gyermek, nála igen, ha gyereketek van akkor ő automatikusan magyar lesz általad, és tartozkodást pedig kaphat x évig talán de ennek nézz utána, ha már ott tartasz
ma 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Mehetnél te is Nigériába, az jobb, nem?
ma 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem kap automatikusan. Tartózkodási engedélyt sem. Azt is igényelni kell.
ma 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Családtagi kártyát kap, azzal tartózkodhat az egész EU-ban, az állampolgárságot kérelmezni kell. Az OIF honlapján olvass utána.
ma 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A családegyesítést is kérelmezni kell, nem automatikus az sem.
ma 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!