Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elítélendő, ha valaki melegkén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő, ha valaki melegként él hetero házasságban, hogy fedezze magát?

Figyelt kérdés
Végülis régen ez elég elterjedt volt és ma is az, főleg jobboldaliaknál, nyugaton is. Ausztriában élnek rokonaim és mondták, hogy Kurz, egykori kancellár is valójában meleg, csak kellett egy feleség meg gyerek, hogy társadalmilag elfogadottabb legyen. Vagy Jörg Haider a szélsőjobb egykori vezetője is hangos homofób volt, de pont mikor balesetet szenvedett, egy meleg buliból jött. A régi társadalomban mondjuk úgysem szerelemből házasodtak az emberek, szóval nem hiszem, hogy annyira nagy kunszt lett volna színlelni.

szept. 7. 12:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az. Hacsak nem nyilvánvaló a másik félnek, hogy csak alibifeleség, nincs átverve, és élheti a saját életét. És főleg, ha nincs közös gyerek.
szept. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem inkább csak fura. Meg amikor valaki 10-20 évig él egy ellentétes neművel, van több gyerekük, heti/havi szinten szexelnek és utána kitalálja az ember, hogy "ő meleg". (Ralf Schumacher). Nem, nem meleg, hanem biszexuális. Meleg akkor volna, ha max egyszer lefeküdtek volna, de az se jó emlék.


Renly Baratheon? Én ilyesminek képzelnék egy echte meleg embert házasságban. Nappal tök szívélyes, csak lefeküdni ne kelljen a feleségével.

szept. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes ember nem akar biodíszletet az életbe.Nem szólva arról, hogy ezzel mást is megaláz. Hacsak nem leszbi - meleg házaspárról van szó, ahol mindenkinek megvan a pótléka :)
szept. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Ha a másik fél is tisztában van vele, akkor nem, egyébként igen. (Amúgy el mem tudom képzelni, valaki hogy nem "érzi" a párjáról, hogy meleg).
szept. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%

Ahogy már írták, ha a másik tud róla, és jól jár vele, akkor miért ne?

Én most, 27 évesen, férfiként, szívesen élnék egy leszbi nővel, ha eltartana, vagy legalább intézne laza melót egy jó hivatalban, meg venne egy Mustang-ot.

szept. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
4-es, nem mindenkin érezni, hogy az, mivel vannak köztük kifejezetten férfias típusok is. Színlelni meg tudnak egy ideig, mert az érdekük ezt kívánja.
szept. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudja a feleség, és neki is megéri valamiért, hogy nem élhet együtt normálisan senkivel, akkor oké.

Minden más esetben gusztustalan.

szept. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tud erről a felesége, akkor igen, szemét dolog.

Ha tud róla a feleség, megbeszélték és neki is jó így, akkor az ő dolguk.

Szerintem vannak ilyen házasságok ma is érdekből, én nem lennék ilyen házasságban.

szept. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha mellé beül a parlamentbe/ep-be és melegellenes propagandát okád a szájából.
szept. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, főleg magával szemben, mert önbecsapás. De a párjával szemben sem szép, akit félrevezet azzal, hogy vele van, miközben mással szeretne.
szept. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!