Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ezért akarunk feleséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért akarunk feleséget férfitársaim megéri ez?

Figyelt kérdés
Mindenképpen egy nő azt szeretné hogy legyen egy férfi akire támaszkodni tudjon hogy tudjon majd elmenni szülni, ezért keressél sokat, gürizzél, hogy el tud tartani a családodat, utána jön hogy minden a gyerek körül forog aztán jön a szexhiány, végül a sárkányosodás a nőknél, aztán válás vagyon megosztás amint tuti buksz..
szept. 5. 21:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
64%

Mondd ki hogy meleg vagy és probléma megoldva!

Ha egy sz@rember vagy a kapcsolatban akkor házisárkánnyá változik melletted minden nő!

szept. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
53%
Ezért kell tanulni... hogy a képletben ne legyen ott a gürizés, és hogy legyen pénzed rábízni a gyereket valakire, míg elmész az asszonnyla kikqpcsolódni.
szept. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
41%
En nem varom el a ferjemtol.hogy csalad eltarto legyen es tarsai. Dolgoztam es ennek megfeleloen nem a csaladi potlek az egyetlen bevetel felolem. A csaladalapitas az egy kozos dontes, mind a ketto fel kell hozza. Ha mind a ketten kozosen szeretnetek es csinaljatok akkor sokkal egsszerubb minosegi idot talalni :). Bar egy ami biztos fontos! Attol hogy lesz egy gyermek nem szorulhattok hatterbe. A gyereknek nincs keresni valoja a szulok szobalyaba sot .. az agyba vegkepp nincs keresni valoja.
szept. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező rossz szülői mintát hozott.

Legtöbb mai férfi csoda ha saját magát képes eltartani, nemhogy családot………, elisszák a fizetésük, elmegy a hobbikra, aztán mennek az asszonyhoz kuncsorogni hogy tudjanak venni reggelit.

Sokszor a nő dolgozik 2 helyen 🤷🏼‍♀️plusz gyerekeket nevel és még háztartást is vezet☝🏻

Ezért eszemben sincs férjhez menni.

Amúgy is a hagyományos udvarlást preferálom, manapság meg a férfiak nőiesek.

Kb nekem kell meghívni egy colára……

szept. 6. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Sok esetben nem éri meg házasságot kötni, mivel semmire sincs garancia, nagyon sok esetben történik elhidegülés.


Egyébként a férfiak egy részét is lehetne szidni. Nem egy olyan férfiről tudok, aki abszolút nem veszi ki a részét a házimunkából vagy a ház körüli teendőkből.

szept. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy olyan férfiről tudsz??

😃😃😃😃

Én meg egyről sem tudok, aki kiveszi a rèszét!


Munka után a fotelban döglenek és lehet akárhogyan megmagyarázni, én is fáradt vagyok ugyanúgy!!!!

A nők is el tudnak ám fáradni!

Csakhogy ott a mosatlan, a teregetnivaló, porszívózni kell, felmosni, gyerekkel leckézni, verset tanulni, stb.

Hát nekünk ez jutott, legalábbis ha házasságban élünk.

Ja és persze főzés!

Ilyenkor minden pasi felhördül hogy ők is tudnak főzni 😡😡😡, hát persze 😇😇 6 havonta meg is főznek kb !

szept. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

15-ös válaszoló vagyok. Tényleg csak néhány férfiról tudok, aki kiveszi a részét a tennivalókból.


Sajnos igen, ránk, nőkre sok esetben ez hárul, feltéve, ha engedjük..

szept. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerinted nem, nem éri meg, tehát ezeket Te nem akarod. Mondd, miért akarsz akkor feleséget?
szept. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ne csináld, ha nem akarod.
szept. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!