Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet valahol feleséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valahol feleséget vásárolni?

Figyelt kérdés
Jól bánnék vele. Köszi
júl. 11. 02:21
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%

9.


Kivéve Afganisztánt, ahol egy 4 éves kislányt is eladtak a szülei egy gazdag embernek... És valószínű nem egyedi az eset. Egy időben az ázsiai gyerekeket is meglehetett vásárolni (Vietnám), talán ott már nem engedik ezt, ahogy fejlődnek felfelé.

júl. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne lehetne! 😉😁

Két példa Lölő és Andi

😂 Vajna Timi és néhai férje!

Soroljam még? 😎 Legyen sok pénzed, és találd meg a "megfelelő" Nőt! Mindenkinek megvan az "ára" csak sokan hazudnak Önmaguknak is... 💰💴💵💶💷

júl. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%
A Várkonyi még ki néz valahogy, de Timcsike borzalmas. 🤮Illett Andy bácsihoz.
júl. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
100%

"ha már "megveszem", kénytelen megismerni, és végre valaki rám szánja az időt is, és látni fogja, hogy nem vagyok rossz ember"


Azzal kezdted, hogy megvetted. Nem tartottad embernek, csak egy tárgynak. Nem érdekel az akarata.


Olyan vagy, mint aki elrabol nőket és a pincébe zárja, hogy megszeressék. Ők pontosan azt nem értik, amit te, hogy emberrablással kezdted. Abból nem lesz semmi.

júl. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy félreértitek. Azt mondjátok, hogy a szerelmet nem lehet megvenni, de ezt én nem is állítottam, plussz nagy közhely, ami ide most nem való.

Én a társaságát veszem meg, esélyt arra, hogy megismerjen, és megismerjem. De ha nem tetszik neki, egy idő után elmehet. Semmi köze a szerelmet akarok venni típusú ökörségekhez. De a mai nőkkel főleg idehaza képtelenség normálisan ismerkedni, mert pénzhajhász az összes.

Bezzeg ha pénz van, kb mindegy ki vagy. Aztán csodálkoznak, hogy ütik verik a nőket. De lehet, hogy nekik inkább ez kell, de én meg ezért vagyok szomorú és magányos, amit azok az emberek nem fognak megérteni, akiknek nincs ilyen problémájuk.

júl. 11. 17:18
 36/42 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen ismerkedő férfiként sem értek ezzel egyet.

Gondolj bele, te azt akarnád, hogy egy bizonyos összegért egy bizonyos ideig legyen veled a kiválasztottad, aztán eldöntheti, hogy veled marad vagy lelép.

Fordítsuk meg. Képzelj el egy olyan világot, ahol a nők vehetnék meg a te idődet, hogy megismerjenek. És ne csinos, fiatal, forróvérű 20 évesekre gondolj, hanem kevésbé csinos, esetleg idősebb vagy igénytelenebb nőkre, akiknek van egy csomó kattanása,és görcsösen ragaszkodnának hozzád. Hidd el, nem tetszene neked sem.

júl. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te beteg vagy.


Nyilván eddig a kikent-kifent ribikkel akartál kapcsolatot. Na, nekik csak a pénz kell, ez igaz. Egy normál nőnek nem ez a fontos. Általánosítasz, szerintem szándékosan, hogy valakivel konfrontálódhass emiatt. Ki szeretnéd élni a dühödet, amit a csalódottságod okozott. A környezetemben rengeteg olyan nő van, aki nincs közös kasszán a párjával, mert eltartják saját magukat, én is ilyen vagyok...


A másik, ember, azt mondod pénzhajhász az összes nő, nem lehet velük ismerkedni, ezért VENNÉL magadnak egy nőt PÉNZÉRT. :DDD


Nem csodálom, hogy normális nő nem akar tőled semmit. Ennyi erővel mondhatnám, hogy az összes férfinak csak a külső a lényeg, semmi más, ezért nem lehet velük ismerkedni... Sok ilyen van, de sok a kivétel is.


Annyi eszed sincs, hogy rájöjj, a pénzen kívül más is van, amivel meg lehet fogni egy nőt, olyan vagy, mint azok a kisfarok komplexusosok, akik meg a farkukat hibáztatják mindenért. Hogy a csúnya, gonosz nőnek csak a 20 cm-es kell. Közben meg rengeteg férfi, átlagos pénisszel boldogan él a párkapcsolataban. Na, te a pénzzel csinálod ugyanezt. És eszedbe sem jut ebből kilépni, mert most meg vásárolnál egy nőt. Bár a kérdésed nyilván provokatív volt, te is tudod, hogy nem tudsz itthon vásárolni egy nőt (istenem, még a feltételezés is...). Egyszerűen csak ki akartad nyilatkoztatni, hogy minden nőnek csak a pénz kell és másképp nem lehet normalis nőt fogni. Amúgy mi a garancia, hogy arra, hogyha megveszel egy nöt mondjuk egy mélyszegény országból, az nem csak azért van veled, hogy megmeneküljön az adott környezetéből? Tehát ugyanabba a körbe esnél bele, amit nem csodálok, szellemi képességeidet eltekintve...

júl. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

#35 ja, ha neked csak társaság kell pénzért akkor menjél k.rvához. Ott pont ezt kapod, ha jól megfizeted még beszélget is veled, ha a luxus kategóriához mész még talán értelmes is lesz és eljátssza a "barátnő feelinget" arra az időre amire befizettél. A feleségvásárlással pont ezt teszed - megvásárolható tárgyként kezeled. Abban meg nincs érzelem a "szolgáltató" részéről sem.

Amúgy haver picsogsz, hogy a nők csak a pénzt nézik, de közben meg feleségvásárlásról álmodozol. Nem látsz némi ellentmondást a dologban?

júl. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim válasza:
100%
Nekem van egy kissé használt, eladó. Csere is érdekel, házastársamat társasházra cserélném.
júl. 12. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:

36-os.

Szerintem ebben igazad lehet, nem gondoltam még így ebbe bele. Csak akkor meg hogyan ismerkedjek:(


37-es.

Nem akarok én provokálni, teljes szívemből írom, amit érzek. Szerintem nincs azzal baj, ha eltérőek vagyunk, és kiírom ezt, hátha van valaki, aki hasonló cipőben jár/járt, és van már megoldása erre.

A további probléma, hogy éppen te nézel le engem, és engem hibáztatsz azért, amit én megtapasztaltam. tudod, nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél, látható ebben a világban, hogy sok nő hogyan működik. Lehet, hogy valakik nem. Ki tudja, az biztos, hogy én ilyennel nem találkoztam. De ezért engem elítélni, lenézni, és ilyeneket írni szerintem nem kell. De persze, ez is egy vélemény.


38-as

Én ezt nem így látom. A kurv..a nagyon más. Én nem kifizetni akarok egy nőt, még ha ez így is látszik. Én az esélyt szeretném. És legyen 5 perc, nem számít, mondja, hogy nem tetszem. De ha ESÉLY sincs, akkor az még rosszabb, mint az az esetleges 5 perc.


Összességében lehet, hogy én vagyok a hibás, sőt biztosan én térek el a nagy magyar férfi társaimtól, akik minden héten buliznak, vagy tudomisén, és összefekszenek sok nővel az életükben. Én nem erre vágynék, de hát lehet most félreértettek néhányan.

júl. 12. 08:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!