Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vajon emögött van komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon emögött van komoly szándék, vagy tényleg csak viccelődik?

Figyelt kérdés
Néha csak úgy megkérdezi a barátom, hogy "hozzám jössz?" meg "leszel a feleségem?", stb, ezeket, csak más szavakkal. Szerintetek gondolkozik rajta, és van mögötte szándék is, vagy ne vegyem komolyan, mert csak viccelődik? 1.5 éve vagyunk együtt.
2023. febr. 17. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ez csak viccelődés.
2023. febr. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak vicc, de lehet vicces puhatolódzás is, vevő lennél-e rá :-)

Simán megfordulhat a fejében, csak talán nem most rögtön, hanem később.

2023. febr. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem 1,5 év után ezt illene komolyan tisztázni, mint a felnőttek.
2023. febr. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszeltetek erről soha ? Nekem ez a furcsa.
2023. febr. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor hozd szóba, hogy milyen ruhát akarsz. Ha megdöbben vagy átvált komolyra, akkor csak vicc volt. Ha pedig bele megy részletekbe esetleg, akkor komoly. De amúgy tisztázzátok, nem 1 hete vagytok együtt. Már "belefér".
2023. febr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
Jövőre nézve kérdezi, nem a következő hónapra gondol.
2023. febr. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem tapogatózik, de nem akar rákérdezni, mert korainak érzi. Elvégre csak másfél éve vagytok együtt. Anno a férjem is csinálta ezt, és a lánykérés előtt 4 hónappal részegen megkérdezte, hogy lennék e a felesége. Nyilván igent mondtam, de hát részeg volt és nem gondoltam, hogy komolyan gondolja. 4 hónappal később megkérte a kezemet és utána 3 hónappal később össze is házasodtunk. De előtte vagy 1 évvel is voltak ilyen poénos megjegyzései ezzel kapcsolatban.
2023. febr. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%
Hát nem tudom, én ezt nagyon tré dolognak tartom. Ilyet vagy komolyan kérdezek meg vagy sehogy sem.
2023. febr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!