Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan nézzek utána hogy megcsal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nézzek utána hogy megcsal?

Figyelt kérdés
Telefonban nem találtam semmit. Ami gyanus hogy home office-ban dolgozhatna de sose teszi. És van hogy azt érzem rajta hogy vhol megfürdött mert tiszta és be van dezodorozva. Ez pár hónapja van. 13 éve vagyunk együtt. Sose használt dezodort. Vagy borzasztó ritkán.A karikagyűrűt is itthon hagyja pár hónapja. 7 év alatt nem szokta ezt csinálni. Nyilván 3 gyerek van ő is fáradt de mégis azt érzem vmi nem oké. Még terhesseg alatt kezdődött az egész, ha én lent maradtam nappaliban, ő felment aludni mondván fáradt. Amióta fent altatom a legkisebbet ő lent marad még tv-zni. Tehát érzem h vmi nem oké. Vagy ennyire megváltozott a házasság 3 gyerekkel? Szex alapból ritkán volt neki mindig is kevés volt rá az igénye nyilván most még kevesebb mert 3 gyerek mellett fáradtabb....
2023. febr. 16. 20:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges kutakodni a jelek alapján szétcsal,ez biztos ffiként mondom.
2023. febr. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
27%
#7-es ez bűncselekmény, csak szólok :-)
2023. febr. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
57%

12: jelents fel, tiltasd be, jelentkezhetsz besúgónak is.

De akkor jelentsd fel az összes mobiltelefon gyártót és mobilhálózati üzemeltetőt is. Aw ^^.

2023. febr. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
14%
Nem kell sikoltozni. Volt mar il,en hir, hogy valaki gps nyomkovetot szerelt a felesege autojara, aztan a rendorsegen kotott ki. En csak gondoltam, szolok, hogy ez nem legalis. Egyenkent kerdezo, nem tudod feltetlenul kideriteni. Ha meg akar csalni, akkor meg is fog csalni, megtalalja a modjat. Kerdes, hogy miert nincs oszinte kommunikacio koztetek, hogy el tudd mondani a ketsegeidet.
2023. febr. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
24%
14: ja,hogy te voltál az a férj, aki a rendőrségen kötött ki. Mért nem ezzel kezdted? Ne csinálj illegális dolgokat az asszonnyal, ejnye bejnye, te kis sikoltozós pasi, vagy mi. Őszinte kommuninátor guru. Meh.
2023. febr. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Jájj, de nagyon vicces vagy, ehhehehe. De jót nevettem.
2023. febr. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
24%
16: na látod. Még a rendőrségi emlékeid is megszépülnek idővel. Soha ne add fel.
2023. febr. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Neked is gyors felepulest a mentalis betegsegedbol!
2023. febr. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
21%
18: ez a te színvonalad, hímnős pasi.
2023. febr. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!