Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan lehet megszervezni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megszervezni egy tengerparti esküvőt?

Figyelt kérdés
Ki az aki segít ebben?

2022. dec. 30. 23:28
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Ezen a fórumon rengeteg több diplomás , nettó 800as fizuval rendelkező ember van, ilyen paraméterekker itt bárki megírja neked a tutit, mert az a lagzi itt csak egy laza szombat nekik 🤣
2022. dec. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok országnak van tengerpartja. Nézz utána hogy az adott országban milyen papírokat kell bemutatni, és kell e tanu. Ezek a legfontosabbak. Szezonon kívül nyilván olcsóbb a hotel és szállás. Olyan hotelt kell keresni ami szervez esküvőt, így ott minden helyben van, neked csak még kell jelenni. Fotóst van higy tudnak adni van hogy nem, ezt is meg kell tőlük kérdezni.
2022. dec. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%
Pénz a titka mindennek, ha az van elég akkor felbérelsz valami szervezőt aztán a többi az ő dolga.
2022. dec. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pont ezért vagyok csak kíváncsi, mert pénz az nincs :)) Vagy lehet ide nem is illik a mosolygós fej
2022. dec. 31. 03:55
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Pénz nélkül? És hogy tervezel odautazni, meg ott fizetni a szolgáltatásokért? Ha ismered a célország nyelvét, akkor közvetlenül is felveheted a kapcsolatot az illetékes helyi hatósággal, akik ott esküvőt celebrlálnak, hogy a külföldiek házasságkötéséről tájékoztassanak.

Vannak tipikus romantikus esküvős helyek, ott a konzulátusok honlapján elevevan olyan fülecske, ahol esküvőszervezésre vonatkozó infókat lehet szerezni, akkor eleve a hazai anyakönyvezésről is tudsz tájékozódni, meg segítenek, írhatsz a tiszteletbeli konzulnak is, hogy tud-e linket küldeni, ahol elérhető olyan szolgáltatás, ami ezt célozza. A jobb szállodák is eleve rendelkeznek ilyen szolgáltatással, helyszínnel, dekorral, kihívják az anyakönyvvezetőt oda (ingyen megszervezni senki nem fogja neked). Én a Seychelles-szigeteken és Mauritiuson is láttam ilyet a hotelban, népszerű helyszín mindkettő mind esküvőhöz, mind nászúthoz.

2022. dec. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

A legegyszerűbb, ha itthon csinálod a hivatalos procedúrát, kint pedig csak szertartásvezetőt kérsz fel. Így nem kell foglalkoznod a kinti szabályozásokkal, a dokumentumok fordításával, kinti anyakönyvvezető szervezésével, honosítással, stb. Magyarországon minden anyakönyvi hivatal köteles biztosítani olyan hétköznapi időpontot, amikor a házasságkötés ingyenes.


Először is írd össze, hogy milyen szolgáltatókat szeretnél. Kell-e fotós, videós, dekoros? Lesz-e násznép, vagy csak ti ketten? Ha igen, ők hol fognak aludni, mit fognak enni, stb.

Ha olyan helyre mész, ahol beszéled a nyelvet, ezeket magad is leszervezheted, de ez a távolból nem könnyű feladat. Itthon sok szolgáltató foglalkozik kifejezetten külföldi esküvők szervezésével, vagy választhatsz olyan hotelt, ahol helyben szervezik meg neked. Ha nincs nagyon határozott elképzelésed, bizonytalan vagy és nem szeretnél sok időt beleölni, inkább azt javaslom, kérj profi segítséget.


Az sem mindegy, hova szeretnél menni. A horvát vagy a bolgár tengerpart más árkategória, mint Mauritius. Ha már megvan, mennyi pénzt tudsz rászánni, először a helyszínről és a meghívott vendégek számáról döntsetek.

2022. dec. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ha nincs pénz akkor pont nem a tengerparti az ideális, mert nem tudsz bármikor kiruccanni oda és szervezni. Távolról pedig nem nagyon lehet. Mármint persze lehet, de úgy nagyon könnyű hamis képet festeni pl. a helyszínről, meg mondjuk akkor az ételt sem lehet előre megkóstolni stb. (Én aztán nagyon esküvőszervező-ellenes vagyok, de pl. ez pont az a helyzet amire azt mondom, hogy ilyenkor jól jön egy.)

Másik meg hogy ha nincs pénz, akkor kettesben lesz esküvőtök, vagy a vendégekkel tervezitek fizettetni a mindent is? Utóbbi esetben extra szívás a szervezéssel, hogy a fél vendégsereg lemondja mert nem lesz annyi pénze. Ha kettesben lesztek, akkor tényleg érdemes a szertartásvezetős mókát csinálni és akkor csak annyi hogy leutaztok valami szép tengerpartra, aztán ott mehet a dolog.

2022. dec. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Pont ezért mondtam,hogy CSAK kíváncsi vagyok, mert pénz hiányában csak álmodhatok ilyenről:) Ugyanakkor érdekelt, hogy vajon hogyan szervezik meg. Sajnos engem ez nem érint :)
2022. dec. 31. 13:30
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Google a barátod. Bírtam, hogy tengerparti esküvő és kidobott egy csomó találatot [link]

Ez csak egy a sok közül, látod vannak utazási irodák ahol ezzel foglalkoznak.

2023. jan. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak irodák, amik kimondottan esküvő szervezéssel foglalkoznak. Kinézel egy országot és biztos, hogy találsz mellé magyar esküvőszervezőt.

Nekünk kint csak szertartás volt szűkebb körben (Látványra tipik esküvő csak papíron nem volt hivatalos) Itthon írtunk alá és volt a klasszikus lakodalom. Ha hivatalosan szeretnéd kint honosíttatni kell, bejelenteni a hivatalnak, az anyakönyvvezető kiszállását fizetni... pénzben több. De persze az iroda ezt mind intézi. Igazából csak a dátum miatt lehet érdekes.

2023. jan. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!