Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ki tudom valahogy deríteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tudom valahogy deríteni, hogy érez e valamit irántam még a férjem?

Figyelt kérdés

Van erre valami megoldás vagy jó praktika?

12 éve vagyunk együtt. Tiszteljük egymást, van 2 gyerekünk. A férjem nagyon jó ember, bármit megtenne értünk, a gyerekekért a tűzbe menne.

Ha nekem segítség kell valamiben, ott van.

Viszont nem érzem már pár éve a részéről azt a szeretetet, amit pl én adok neki. Pl ha megölelem, már nem úgy ölel, mint régen. Van, hogy rámnehezedik és azt mondja ezt azért így csinálja, mert én is ezt csinálom. Kifejezetten figyeltem erre, hogy ne így öleljem meg, de időnként még mindig "bedobja"... ilyenkor olyan érzésem van, hogy azért csinálja, hogy hagyjam inkább. Sokszor kérdezgetem, hogy szeret e még, persze nem várom el, hogy azzal a lángoló szerelemmel tegye ezt, amivel az elején, és erre mindig az a válasz, hogy persze. De én ebből szinte semmit nem érzek. Mint apa, családfő helytáll teljesen, de úgy érzem, hogy ez is egyfajta kötelességtudat benne. A gyerekeket biztosan szereti, de az én részemre már nem tudnám ezt 100% kijelenteni. Korábban javasoltam, hogy keressünk egy párterapeutát, de elutasította. Nem érdekelte.A szexuális életünk biztos lehetne jobb is, több is, ebben valóban nem passzolunk 100%-ban. De igyekszem a kedvére tenni. Az utóbbi 2 együttlét nem sült el jól, nem tudtuk befejezni, és most éreztem rajta először, hogy engem hibáztat. Ez nekem olyan érzés volt, mintha már semmit nem érezne irántam, csak kötelességből lenne velem. Volt már valaki hasonló helyzetben? Mi a megoldás?


2022. szept. 26. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Kommunikáció. Hatékony. Tudom, hogy mindenki ezt szajkózza, nem is okoskodni akarok, de nekem nonszensz, hogy egy emberről aki 12 éve a férjed (és gondolom mar előtte is együtt voltatok, szóval 10en x éve együtt vagy vele) praktikákkal akarsz többet megtudni.


Leülni beszélni, mi az amit hiányol, mi lehet más, több, stb. Konkrétumokkal. Részedről ugyanez. És közös nevezőt talalni. Randizni menni stb.


De ehhez az kell, hogy oda-vissza menjen a kommunikáció. Verbális és nonverbális.

2022. szept. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos ez ma már a legtöbb házasságban így van, csak nem beszélnek erről az emberek. Nálunk ugyanez volt, volt beszélgetés, randizás de valahogy már olyan volt mint a felmelegített étel. Gyakorlatilag semmit sem ért. Új hús kellett neki, elváltunk, ők már 6 éve együtt vannak. Én nőként maradtam egyedül, persze jelentkező volt bőven, de azok csak szexet akartak. 6 év után meg már annyira belaktam az életem, hogy nem hiányzik a férfi belőle, sem a szex.
2022. szept. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1-es,sokat beszélgettünk erről többször. Teljesen őszintén megnyiltam, hogy mik a hibák, kértem mondja, bennem mi a hiba, amit mondott nagy nehezen, azon javítottam. Minden szuper a nagy beszélgetés után, aztán rá 1 hétre már minden ugyanaz megint. Én tudom, érzem, hogy szeretem őt, meg tudom látni benne azt, amiért az elején belé szerettem. De úgy gondolom, ő már nem ☹️
2022. szept. 26. 14:44
 4/11 Mathus ***** válasza:
0%
a kérdésre: ha nincs szex, akkor ez lesz. az emberek elsöprő többsége rendes, a férfiak (ritkább esetben a nők) beleszürkülnek/belebetegszenek egy ilyen házasságba. szerintem az VOLNA a tisztességes, hogy aki aszex, az nem megy férjhez, hanem marad szépen egyedül, mert akkor nem veszi el mástól a boldogságot, meg a jól-létet. inkább eleve éljen egyedül az, aki csak hazugság és lehúzás árán tud másokkal élni.
2022. szept. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
,, kötelességből lenne velem " hát ebből pont az jön le nekem, hogy a faszi nem akar szexelni, plusz a kérdező semmit nem mondott, ami arra utalna, hogy aszex lenne. Szóval a saját frusztrációt nem másokon kellene levezetni kedves 4es. Ha már 10x éve együtt vannak, akkor nem hinném, hogy aszex lenne, ha pedig igen, akkor a faszi volt jó nagy marha, hogy ennek ellenére elvette, hiszen az aszexualitásnak a kezdetektől jelen kellett lennie
2022. szept. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Na és szoktak-e lenni új élményeitek kettesben?
2022. szept. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
itt már csak a vagyonosztás segít és a piócásember.
2022. szept. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze. Mondjuk nem tudom szoktatok e ilyet, de vegyél egy üveg bort és beszélgessetek. Nem erről, bármiről, mindenről.
2022. szept. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

. “A férjem nagyon jó ember, bármit megtenne értünk, a gyerekekért a tűzbe menne.

Ha nekem segítség kell valamiben, ott van.”


Szeret teged!! Ezek a tettek egyertelmuen jelzik!!


Ne rontsd el!!


N/40

2022. szept. 27. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se nyúzd direktben ezzel. Csináljatok inkább közös programokat. Gyerekeket adjátok le havonta egy hétvégére és legyen mozi, kirándulás... kényelmes szex is. (Házimunka, hobbi, fusi, rokonok ne legyen - semmi "hasznos".)Tuti romantikus lelkizés is lesz, amire vágysz. De ne megtárgyalni akard vele meg sarokba szorítani, hogy valljon színt, mert az nem szokott működni.
2022. szept. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!