Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek normalis ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normalis ez?

Figyelt kérdés
Ferjem elvarja,hogy allandoan ugy beszeljek vele mint ha a s..get nyalnam kb.. amikor full beteg vagyok ,es felkelek reggel 5kor az ebresztojere pl,mert nem kepes kinyomni.. megkerdezi hogy vagyok.. en pedig mondom picit morcosan ,hogy nem jol..erre ra vagja ,hogy jóvan akkor. Sok hasonlo szitu van. Nem,nem vagyok bunko,szeretem,de ez mar sok,hogy allandoan ugy kellene beszeljek vele mint valami sggnyalo tunder..
2022. szept. 10. 06:49
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem, nem normális, nyilván. És? Most megmutatod neki a válaszokat a gyk-n és abbahagyja?
2022. szept. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Masik kerdesem az lett volna,hogy lehetne ezt orvosolni nála.. miert kell ilyen lenezo hangnemben valaszolni? Egy full normális kerdest tettem fel,ami a mindennapjaim cseszi szet.
2022. szept. 10. 07:01
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Miért "kell" úgy beszélned? Itt a hiba. Nem kell.
2022. szept. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért kell mindenáron férjhez menni??? Ja gondolom menő Julinak meg a Marinak flexelni ezzel az irodában.
2022. szept. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
De ezt mi nem tudjuk vele megbeszélni, csak te vagy erre képes! Ha zavar a viselkedése, mondd meg neki! Húzd meg a határaidat, mondd meg, hogy ez neked elfogadhatatlan.
2022. szept. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Olvasd el: Haas Anna: "A feleséged vagyok, nem a cselédeed" c. könyvét.
2022. szept. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En olyan kedvesen tudnék szarkasztikus is lenni ha neki ez kell. Olyan szépen mosolyogva tundérien is be tudnék neki szólni. Aztán hiába kötne bele a kedvességembe.
2022. szept. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell, hanem ott kell hagyni a pitsába.
2022. szept. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!