Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A párommal össze házasodunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal össze házasodunk, viszont ahová most költöztünk nincsenek barátaink, sem családtagok ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Ahol vannak a csaladtagok nem tudnak kijonni az orszagbol (ukrajna). Csak én vagyok a párom és a kisfiam. Nem tudom, hogy ilyenkor mit lehet tenni ha nem tudunk kit tanunak hivni.
2022. szept. 2. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Két kolléga akikkel jóban vagytok?
2022. szept. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én nem dolgozom babaval vagyok otthol,parom meg most kezdett. Remelem jóban lesz addigra valakivel😀
2022. szept. 2. 11:49
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Helyi kocsma fizetsz 2 felest azt mennek tanúnak.
2022. szept. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamám mesélte mi ig h ők a templom előtt arra sétáló 2 embert hívták be tanunak és ennyi volt az esküvő. Hosszú házasságuk volt, nem azon múlik h mekkora6az esküvő
2022. szept. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mi is a parommal és a kisfiammal tervezunk majd valami programot.

Majd egyszer ha a csalad ismet egyutt lesz megunnepjuk🥰

2022. szept. 2. 12:38
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az anyakönyvi hivatalban biztos találtok két olyan alkalmazottat, aki aláírja. Sok boldogságot kívánok!♥️♥️
2022. szept. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen💕
2022. szept. 2. 13:45
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Egyebkent ha privatban leirod a telepulest es nincs tolem veszesen tavol akkor en szivesen leszek az egyik :D
2022. szept. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, az lemaradt, hogy 25/N
2022. szept. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!