Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasság előtt mindnekinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság előtt mindnekinek szüksége van kiélésre?

Figyelt kérdés
Aki pl az első párjával házasodik össze annak hiányérzete lesz?
2022. aug. 6. 08:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
41%
1968-ig az volt a normális, hogy nem kefélünk fűvel-fával...
2022. aug. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Kiélésre. Kinek mit jelent az attól is függ...
2022. aug. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Nincs rá szükség. Egyszerűen vannak akik olyan szerencsések, hogy elsőre megtalálják azt akivel minden klappol, hosszútávon is. A többség viszont nem ilyen mázlista, és a legtöbb esetben évekig is eltart mire az ember megtalálja az igazán hozzá valót. Eközben pedig nyilván lesz pár próbálkozása/ kapcsolata, mire eljut az igazihoz.

Mi pont így vagyunk a férjemmel. Neki elsőre sikerült, nem volt mással kapcsolata csak velem, nekem meg 5 évig tartott, mire vele egymásra találtunk, így nekem volt pár rövidebb kapcsolatom mire mi megismerkedtünk. (3,5 évvel idősebb is vagyok nála).

(36N, 33F, 12 éve együtt)

2022. aug. 7. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
11-es jaj, de naiv lehetsz. XD Szerinted régen nem ment a dorbézolás? Nyílt titok volt ez az összes hazasságban...
2022. aug. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Nos, legjobb barátnőm a 3. Párjához megy hozzá, az első 2 hónapig tartott, a 2. 8 hónapig, mindkettő borzalmas volt, így fel sincsenek emlegetve többé. Nem ezen múlik.


Másik barátnőm az igazira várna, de közben képtelen egyedül lenni. Szóval mindig van valakije és mindig mondja hogy de nem ő lesz az igazi szerinte. Elég nehéz dolga van, mert keresztény házasságot szeretne, azaz addig nincs szex. Viszont én nagyon nehezen tudom elképzelni, hogy biztosan találjon olyan embert, akivel enélkül kialakul egy igazi kötődés. Hormonális okai vannak annak is, miért mélyül el egy kapcsolat a szextől. Aki mélyen hívő keresztény és 25 felett nincs férjnél, vagy van felesége, az elég nagy hátránnyal indul, mert nagyon kevés ilyen hozzáállású ember van már, főleg aki ennyi ideig szűz bír maradni és még egészen normális is. Esélyesebb egy elvált, keresztény apuka... :D Ilyen sztorit viszont hallottam sokat.


Úgyhogy elvárás az van; viszont így teljesen érthető, miért nem talál egy normálisat. Az első barátja még nem volt keresztény, mindenkit hozzá hasonlít, mert ő rajongott érte egyedül.


Szóval eléggé egyéni tapasztalat függvénye, kinek, mit jelentenek az exek.


Az én exeim mind idióták voltak, szám szerint 2,5 mert a félember nem igazán gondolt a párjának, mi nem azért kavartunk.. xD

2022. aug. 8. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
58%
Jó lett volna kiélnem magam, csak hát nem voltam a nők kedvence. Úgy házasodtam, hogy sosem dugtam egy jót, és ez megmaradt a házasságomban is. Évente 2-3 szex, de az borzalmasan gyenge valami. Marad a recska, az legalább biztos és jó.
2022. aug. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
16-os arra nem gondoltál, hogy neked nem megy a szex és rohadtul nem a nőket kéne okolnod ezért? :) Nem gondolod, hogy a feleséged is jobbat érdemelne, ha lenne elég t*köd elválnál, hátha boldog lenne legalább Ő valaki más mellett! Undorodom az ilyen alakoktól, neked nem a külsőd a nagy baj, hanem az arrogáns személyiséged. Ja de biztos van gyerek meg a pénzt elosztani már nem buli. Ezt a házasság előtt kellett volna átgondolni, h idáig is eljuthat a kapcsolat!
2022. aug. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

17. Bocsi, de fordítva ülsz a lovon! Szóval én lehetőséget sem kaptam arra, hogy bizonyítsak. Nem vagyok az a 3 perc és vége típus, ugyanis tudom hogy mit jelent az előjáték. Az is fura, hogy én csinálom, nekem nem. Az is fura, hogy élből minden le volt tiltva, ilyen az orál, ilyen a különböző helyszínek vagy napszakok. Biztos én vagyok az undorító szemét férfi. Hagyjuk már ezt a skatulyázást hogy arrogáns férfi... ismersz? Mivel nem volt sok barátnőm, azok is amolyan apáca típusok, így nem nagyon volt más tapasztalatom nőkkel.

Még mielőtt engem okolnál ezekért is, elmondom, hogy nekik saját bevallásuk szerint sem hiányzott a szex sosem. Jelenleg olyan férjekkel élnek együtt, akiknek szintén nem kell a szex. Van fb, van messenger, onnan tudom. Elhiszem hogy vannak nők akik élnek-halnak a szexért, én magam részéről irigylem azokat a szerencsés férfiakat, akiknek nem kell napi szinten megszenvedni a szexmentes életet.

2022. aug. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
18. Ettől még a te hibád, hogy olyannal házasodtál össze akivel hangyányi szinten sem működik normálisan a kapcsolat. Értelmes szexre egyébként vágyó ember nem áll le olyannal akivel évente 3x szexelhet. Ez egy vicc!
2022. aug. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
19. A többivel sem volt több. Sőt, ha közelebb ültem hozzájuk, zavarba jöttek és gyorsan megtartották a fél métert. Persze amikor szakítottam, könnyes szemmel könyörögtek hogy ne tegyem. A kérdés egyébként a kiélésről szólt, én erre válaszoltam. A párkapcsolat meg választás kérdése, hanem azzal vagy akit dob a gép. Nem voltam sosem olyan pozícióban hogy válasszak.
2022. aug. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!