Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek milyen kor felett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen kor felett ciki egy nőnek, ha még nem kérték meg a kezét?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 4. 21:15
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
82%
Társadalmilag már teljesen elfogadott, ha direkt vagy szingli. Inkább az ciki és inkább magadnak, ha nem direkt. Egyébként meg én 20 év után váltam, életemben eddig négyszer kérték meg a kezem, de ebből csak egyet lehetett komolyan venni, akit meg jelenleg szeretném, hogy megkérje, arra pár éve hiába várok, öreg is vagyok, szóval most nem is tudom, ciki vagyok-e vagy se :) De keresztanyámnak 70 évesen is megkérte a kezét a barátja - nemet mondott, mert ahogy kifejtette, ő már csak lazát akar :D
2022. ápr. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Hát lehet csurni-csavarni a ciki szót, de én igazából a szó legegyszerűbb értelmében tettem fel. De nem azért, mert szerintem az! Én sose ítélkezem. De mint írtam is, hiába vagyok városi normális közegben, én már igencsak hallom, amikor valakit 30+ évesen még nem jegyeztek el vagy nincs párja, hogy mostmár benne van a korban, bele kéne húzni. Szóval nem kell ehhez falusinak vagy korlátoltnak lenni, nagyon sokszor hallom így is:/ Én már egy éve szakítottam és nem könnyű megbízható párt találni, de megmondom őszintén, nekem is mar kicsit fura érzés, hogy minden barátnőm megházasodott, ezért félek, mit mondanak rám később:/
2022. ápr. 5. 09:14
 33/41 anonim ***** válasza:
74%

Ez egyáltalán nem ciki

Milyen törvény van rá hogy férjhez kell menni?

Valakinek egy kósza gondolata sem sugallja ezt

Egy nő nagyon jól boldogul ha úgy akarja egyedül is!

2022. ápr. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
39%
Nagyon gyerekes a gondolkodásod.
2022. ápr. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
34: Te meg egy frusztrált noszemely vagy, aki már sokadjára sértegeti a válaszolokat. Nem szégyenled magad? Szerintem én teljesen normálisan, normális hangnemben kiírtam egy kérdést, SENKIT nem sértettem meg vele, te viszont idejarsz kotozkodni. Sajnállak, de nagyon:)
2022. ápr. 5. 10:38
 36/41 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem semmilyen kor fölött nem ciki.


Viszont kapcsolatban ha 5-6 év után sem történne meg (mondjuk úgy, hogy mindketten 25 fölött vagytok), akkor azért elgondolkoznék. Akkor sem ciki lenne, csak úgy érezném, nem akar a másik fél eléggé.


Nekem 23 évesen kérték meg a kezemet, de 2 évre rá felbontottam az eljegyzést.

2022. ápr. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
69%

Miről beszélsz, a 34-es az első válaszom ide. Mások "forgatókönyve" szerint akarod élni az életed, és nem az az indokod a házasságra, hogy szerelmes vagy, hanem az, hogy "már az összes barinőt elvették".


Azon gondolkodtál, hogy TE, mindenféle befolyás nélkül mit szeretnél?

2022. ápr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem cikinek neveznem, hanem idopazarlasnak, ha tobb eve egyutt van a paros, stabil anyagi helyzettel, es a no arra var, hogy a parja megkerje a kezet, az meg csak halogat.
2022. ápr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
85%

"félek, mit mondanak rám később"

Neked legyen jó, másokkal ne törődj. Mindenki foglalkozzon a saját dolgaival.

2022. ápr. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
75%
28-30 felè azért már érdemes elgondolkodni azon, hogy mi a baj. Miért nem akart még senki vele komolyabb viszonyt szimpla pasim csajom kapcsolatnál. Persze ha amúgy vágyik rá, hogy egyszer jegyese, házastársa legyen. Ha nem akkor tökmindegy.
2022. ápr. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!