Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ez normális egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Párom 2 havonta szeretne ott aludni a családjánál. Nagyon szeretjük egymást, de nekem nagyon furcsa hogy sokszor erőteljesen a gyerekkorát, 'gyermeki kötődését' és jó otthon felkelni a szülőknél,vagy tesókkal együtt alvást favorizálja. 30 elmúlt.

2022. márc. 29. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Ez normalis. Az viszont nem, hogy neked sok az, ha evente 6-szor a csaladjanal tolt egy hetveget valaki.
2022. márc. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem az ottalvásban van a furcsaság. Nem csak 2 havonta töltünk időt.
2022. márc. 29. 18:31
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Mindenkinek az a normális nyilván, amit maga normálisnak tart.


Őszinte leszek, nekem ez akkor lenne normális, ha a szülők távol élnek, ergo ha meg akarja látogatni őket, célszerű ott aludni, és egyben "letudni" több időt. Ebben az esetben szerintem oké, ha nincs közös kicsi gyerek, akivel ott hagy egyedül. Ha közel laknak, akkor meg inkább beugorni minden második hétvégén egy ebédre, esetleg felugrani munka után, ha van rá lehetőség.

2022. márc. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem semmi furcsa nincs ebben. Ismerek olyan párt akik ha pl valami szülinap/egyéb alkalom van de néha csak úgy is, átmennek a szülőkhöz ott alszanak, vagy fordítva, van hogy a pár egyik/másik tagjának a testvére esetleg annak a párja is megy. Ünnepelnek, stb aztán este már nem mennek haza, hanem mivel van hely, ottalszanak. Tud mindenki inni egy pohár bort/sört, néznek este filmet stb.

Időközönként előfordul. Nem tudom mi ebben a rossz, szerintem tök jó.


Minden családban más a megszokott, a normális. Szerintem ez sokkal jobb mintha rosszban lennének vagy csak ilyen felületes kapcsolat lenne.

2022. márc. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Attól függ. Ha a szomszéd utcában laknak, akkor fura. Ha messzebbi városban/faluban akkor teljesen rendben van.
2022. márc. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Nekünk fura lenne kölcsönösen de persze alszunk ugy szülőknél EGYÜTT ha vmi családibprog esetleg éjszakába nyúlna
2022. márc. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
A látogatással nincs baj, az ottalvás nekem is fura lenne. Az én párom is látogatja az anyukáját 2 hetente, ez természetes, de eszében sincs ott aludni. Mi együtt már egy család vagyunk, mindig itthon alszik ( kivétel volt ha éjszaka dolgozott, vagy amikor pár napig kórházban volt)
2022. márc. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!