Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Menjek vagy maradjak, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek vagy maradjak, mit válasszak?

Figyelt kérdés

Tanácsotokat szeretném kérni egy döntésben. Férjemmel későn kerültünk össze, elváltak voltunk mindketten. Minden jól indult, összeköltözés után kezdtek zavarni az elvárásai. (Kötelező, rendszeres szex, nő dolga a házimunka, ne nagyon legyek fáradt, ne panaszkodjak, ilyenek.)

Férjem maximálisan családszerető ember, talán az a baj hogy negyvenes éveink végén kerültünk össze. Bár mondja szeret, mégis inkább használati tárgynak érzem magam. Aki ha elvárásainak megfelelően viselkedik akkor jutalmazható. Ha pedig nem ütöm meg az elvárásait akkor megy a szemrehányás felém.

Most például van egy kis változókori problémám, jelenleg fáj a szex. Ki van akadva, miért nem megyek orvoshoz hogy ne így legyen. Miközben érzem teljesen eltűnt a vágy irányában.

Összességében minél inkább érzem hogy valamit muszáj megtennem, annál inkább nincs kedvem hozzá. Ha itthon van, újabban hazajönni sincs kedvem. Hozzá, akit annyira szerettem évekkel ezelőtt.

Sokkal rosszabb anyagi helyzetbe kerülnék ha elhagynám, főleg most a várható áremelések mellett. Így azonban többször éreztem rámehet az egészségem az ismétlődő feszültségre amit miatta érzek.

Mit tegyek? Már ötven felett vagyunk, nincs esélyem újrakezdeni.

Menjek vagy maradjak? Szerethet engem a férjem, vagy csak használni akar? Köszönöm a segítőkész válaszokat előre is.


2022. márc. 14. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Már ötven felett vagyunk, nincs esélyem újrakezdeni."

Te nagy tévedésben vagy. Még újra lehet kezdeni.

2022. márc. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Eddig hol laktál? Ha van lakásod, én mindenképpen mennék a helyedben. Ne akard szarul érezni magad még pár évtizedig. Inkább simán lennék egyedül.
2022. márc. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs esélyed, de ennél egyedül is jobb. Ha anyagilag megéri, maradj vele, de amúgy minek? Ingyen szex kell neki, baromira nem az érdekli, hogy vagy.
2022. márc. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, én is inkább úgy érzem csak használ dolgokra.

De akkor minek vett el feleségül? Azt már nem értem.

2022. márc. 14. 18:03
 5/8 anonim ***** válasza:

4 - Beszélgethetnétek néha, kinek hogy lenne jó, és mit lehetne tenni.

Az orvos nem rossz ötlet.

2022. márc. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
türelmetlen is ez is problema sztem .Gondolhatta volna hogy màr nem fiatalodtok plussz a nök egy bizonyos kor utan vàltozòkorba fognak lèpni .mèg is mit gondolt de most komolyan .Stem ülj le vele ès beszèld meg .
2022. márc. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

De akkor minek vett el feleségül? Azt már nem értem. - vajon miért?


Mert van pncid, kezed, szád, főzöl-mosol, mellesleg semmi önbecsülésed nincsen, és lábtörlőnek pont megteszed.


Ez van, de kapcsolatfüggő vagy, szóval hiába írunk bármit is - tekintve, hogy egészséges lelkületű embernek már a "nő feladata a szex, házimunka" bromi nagy red flag.

2022. márc. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk nagyon kielégítő, harmonikus szexuális életünk volt, de: 50 évesen bebaszott egy autoimmun pajzsmirigy betegség, onnantól lenullázta a libidómat (totál).

Ha engem a férjem orvosokkal, kompromisszumokkal nyaggatna, eskü, megölném.

Szerencsére egyrészt normális, másrészt nem ösztönlény, harmadrészt már kiszexeltük magunkat az elmúlt 25 évben.

Kérdező, ha bajod van, betegség, változó kor, ott nincs kompromisszu, mert mindent nyaggatásnak fogsz megélni.

Én nem maradnék vele.

2022. márc. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!