Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi lehet az ok,ha így dönt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az ok,ha így dönt egy férfi?

Figyelt kérdés

Nem a feleségtől kér lelkitámaszt,segítséget a gyász feldolgozásában. Hanem a barátjához fordul,aki nő.

Ennyire rossz lehet?a házasságuk.

Vagy a feleség nem is akar mellette állni?

Köszönöm, ha válaszoltok,kifejttitek álláspontotokat.


2022. márc. 5. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Lehet ilyen, ha az a nő barát jobb támaszt nyújt. Azért mert a felesége? Az én feleségem se valami érzelmes, okos asszony, ő se tudna nekem segíteni semmiben, mint ahogy 20 év alatt nem is segített soha semmiben. Jó asszony azért, meg szeretem is, de ami igaz, az igaz. Nem mindenki alkalmas erre.
2022. márc. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
Lehet nem akarja minden szar baját odadobni neked, aztán meg az lenne, hogy folyton hisztizik.
2022. márc. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

Attól kér, aki a legközelebb áll hozzá.

Az pedig, ezek szerint nem te vagy.

A házasság nemcsak szex, meg gazdasági szövetség, hanem érzelmi, mély baráti szövetség. Jóban rosszban, betegségben.

Nagyanyám mondta útravalónak: ha a párod nem veled osztja meg örömét, bánatát, ha nem veled szexel, akkor mással. Ennyi.

Én azt biztos nem fogadnám el, hogy nem én vagyok a legbensőbb bizalmasa, szövetségese. Nem beszélve arról, hogy így én sem számíthatnék rá.


Így pedig csak egy üres váz lenne a kapcsolatunk.

2022. márc. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Férjemmel 22 éve vagyunk együtt. Már az első években látszott, hogy nem vagyunk teljesen egy hullámhosszon. O igen szűkszavú, kevés téma fogja meg, nem szereti a lelkizest. Viszont jó társ, apa jó vele szeretkezni. Lelkitars, segitseg nálam is mindig más volt. Barátnő sőt barát is volt, meg a fiam akivel mindent meg tudok beszélni. Mindig csodálkozom ha azt látom, hogy egy házaspár mindenben társak. Mint a borsó meg a héja. Nekem ez nem jött össze de így, hogy mindig van külsős bizalmasan kwrek a történet.
2022. márc. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő most jobb támaszt tud nyújtani, jobban elősegíti a feldolgozást. Szerintem semmi különös nincs ebben. Nem lehet egy embertől 15 szerepet elvárni egyszerre, ahogy a 4-es is írja. Ettől még lehet jólműködő egy házasság.
2022. márc. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!