Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasság után hova költöznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság után hova költöznek a párok?

Figyelt kérdés
2022. febr. 17. 15:31
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
4 éve voltunk együtt, amikor megházasodtunk. Mindketten albiban éltünk, amikor megismerkedtünk, fél év után ő hozzámcuccolt. Egy évvel később minimális önerővel megvettük a lakásunkat, így gyakorlatilag már bő 2 éve a saját, közös lakásunkban éltünk, amikor megházasodtunk. Azóta is ott élünk (azóta újabb 2 év telt el). Terv a közös családi ház, de ehhez nélkülözhetetlen volt, hogy kisebb lépcsőkben haladjunk, tehát evidens volt, hogy először lakás, nagyobb anyagi biztonság és utána ház.
2022. febr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Ahol lehetőség van rá. Ez minden párnál más. Nálunk pl a férjem költözött hozzám 1 éves kapcsolat után.

Akkor én már saját Kertes házban éltem, ahol most is együtt élünk a férjemmel, a szüleimtől kaptam az eljegyzésünk után. ( Fél évvel az összeköltözés után házasodtunk össze. )

Az évek alatt spóroltunk pénzt közösen, és kifizettük a ház vètelárát a szüleimnek. Így lett közös házunk.

Az ismerőseink közt többen az egyik fél szüleinél költöztek össze, vagy albérletben.

2022. febr. 20. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!