Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Puszi nincs? Ez rossz kérdés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puszi nincs? Ez rossz kérdés?

Figyelt kérdés

Szóval a férjem megsértődik azon hogy mondjuk éppen fordul el, és megy valahova, munkába vagy csak a másik szobába lefekudni. Akkor én utána szólok hogy puszi nincs? Vagy puszit nem kapok?

Ezen ő kiakad hogy én miért nem azt mondom csak hogy: puszi?


Komolyan nem tök mindegy? A jelentése ugyanaz...

Ő már ezért csomót szólt és ez zavarja.


2022. febr. 3. 18:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Nem tudom hány évesek lehettek, de ez elég érdekes probléma. Maga az is, hogy kunyizni kell a puszit és az is, hogy ilyen hülyeséget szóvá tesz.
2022. febr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Hát ez az... Én 33 vagyok, ő 43....

Én sem értem az egészet hogy ezen mit kell problemazni hogy szólok hogy puszi nincs? Anélkül mész el?

2022. febr. 3. 18:35
 3/12 Humor Herold ***** válasza:
68%

Hát ez tényleg érdekes probléma :) Felnőtt emberek vagytok,nem? Legalábbis a korotok ezt mutatja :)

Ha célt akarsz érni akkor csapj egy oltári cirkuszt egyszer miatta...de úgy,hogy megemlegesse és emlékezzen rá, rémálmai legyenek miatta.És akkor benne marad, emlékezik rá,és aszerint cselekszik.Mert nem akarja hogy újra balhé legyen :)

Be kell tanítani...aztán ha jól teljesíti a feladatot akkor járhat neki jutalomfalat, vagy buksi simogatás :)

2022. febr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Nekem nem kéne olyan puszi amit ki kell könyörögni. Meg olyan pasi sem, aki beleköt a szóhasználatomba.
2022. febr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Bakker , leányom.

✅ A férfiak céltudatosak és kevésbé érzelgősek/érzelmisek...

✅ Igen, ha valaki elfelejti a puszit, az esélyes, hogy a férfi lesz :)

❌ Ez az erőszakos puszikunyerálás tényleg eléggé primitív.. változtass rajta - más módszert használj !

✅ Én például biztos , hogy úgy csinálnám, hogy bevágnám a "tüneményes,szeretnivaló" durcimurcit - érzékeltetem, hogy haragszom amiért puszi nélkül ment el. Egy kedves SMS/MESS üzenet, (TELI SPAM-OLOD PUSZIS GIF-tekkel) és említést teszel róla hogy ma a puszi nélküli lelki sokk miatt nem biztos hogy lesz erőd ebédet csinálni, puszi nélkül mentél el :| (és nyomatod tovább a GIF-teket / egész nap).

🚫 PRÓBÁLJ változtatni a neked szokásodon. Ne kierőszakold a puszit, hanem bocsánatért esedezve délután mikor haza jön, 1000 csókkal kezdje a délutánod, amiért puszi nélkül ment el.

✅ Enged el puszi nélkül, hogy aztán kamatostúl kapd vissza !

✅ LÉGY ötletes hercegnő, fantáziával teli. Ne házi sárkány.

〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️

#️⃣ [link]

#️⃣ [link]

#️⃣ [link]

#️⃣ [link]

#️⃣ [link]

#️⃣ [link]

#️⃣ [link]

#️⃣ [link]

2022. febr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

✅ Hidd el, na egy párszor megcsinálod,emlékezteted,nap mint nap a GIF-tekkel, hogy "puszi"

✅ Rá fog szokni magától a reggeli PUSZI-ra !

✅ Ha nem akkor majd délután avval kezdi, hogy bepótolja.

✅ Ez hidd el sokkal barátibb szeretni valóbb, mint a reggeli "beszólásod" :

- "puszi nincs? Vagy puszit nem kapok?"

2022. febr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

✅ Ez csak egy példa, de tudok még mondani. Ha ismered a főnökét - mondanám, hogy hívd fel a főnökét, és kérd meg a főnököt, hogy mindenki előtt (reggel) "szóljon be" a férjednek, hogy :

- "JÓZSI , ma reggel nem adtál puszit a feleségednek!"

- "holnap ne felejts el puszit adni, mikor jössz be dolgozni, azt üzeni a feleséged"

✅ Hidd el - :D EZEK UTÁN egy életre nem fogja elfelejteni azt a nyomorult kis puszit :D

2022. febr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

✅ Vagy mikor jön haza, ragaszd ki az ajtóra - ötletesen : Hogy belépés csak PUSZI-val ( letöltesz a netről egy képet : BELÉPÉS csak SZÁJMASZKKAL - és áthúzod/átírod : BELÉPÉS csak SZÁ...PUSZIVAL )

#️⃣ [link]

#️⃣ [link]

✅ Vagy a második képet : Puszi használata kötelező !

2022. febr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%

#3.) Az ilyenek miatt megy tönkre a házasság ...

( csapj cirkuszt... Ennyire nem képes más megoldást kitalálni ?? )

- Csak a CIRKUSZ-ban látja a megoldást ???

- Sajnálom a párját, hogy egy ilyen embert kell elviselnie , feltéve ha van neki...

2022. febr. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

És ha te csókolnád meg? Ez a puszikunyerálás olyan, mintha az anyukája lennél, tényleg fura.


Én, ha köszönünk el, egész egyszerűen odalépek hozzá egy búcsúcsókra, sose ellenkezik. :)

28/N

2022. febr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!