Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Létezik valamilyen tabletta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik valamilyen tabletta, ami csillapítja a libidót?

Figyelt kérdés

32 éves férfi vagyok, 6 éve egy nővel, 2 éve házasságban.

A libidóm az egekben, szex kb. nincs, nem akarom megcsalni és válni sem, ezért gondolkodom ilyen humánus megoldásban.

Úgy érzem magam, mint egy 18 éves kölyök, aki mindig kefélne és mindent kipróbálna. Szinte kibírhatatlan így létezni.


2021. nov. 5. 12:09
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
53%
minek vetted el, te szerencsétlen?
2021. nov. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:
Köpködésen kívül lehetne érdemi választ írni?
2021. nov. 5. 12:51
 13/46 anonim ***** válasza:
72%
a saját érdekedben kérdezem, nem leköplek
2021. nov. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
93%
Beszéld meg a feleségeddel, hogy mi a baj, miért nem akar szexelni. Nyilván tisztában van vele ő is, hogy ez így nem oké. Minek vagytok házasok, ha nincs őszinte kommunikáció köztetek? Ennek így csak félrelépés vagy válás lesz a vége.
2021. nov. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon sok barátnőm erről panaszkodik hogy nincs otthon szex, de egyik sem tenne valamit ellene, pedig pont miattuk nincs,nem is értem hogy hogy lehet úgy egymás mellett feküdni hogy na..nincs semmi.En 11 év után is mindennap kívánom a párom,naponta, kétnaponta együtt vagyunk.(aki otthon jollakik, nemfog máshol enni) híve vagyok. Szerintem ezt a libidó csökkentő akármit felejtsd el, igenis ültessd le az asszonyt és beszélj vele. Most jobb hogy magad kinzatod? Remélem sikerül megoldanotok.
2021. nov. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
26%

Csald meg. Sokkal erdekesebb.

A szexmegvonassal csak magat buntesse.


Nalunk is ez van. Csalom rendszeresen.

2021. nov. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:

17-es

Rossz belegondolni, de már én is fantáziálok ilyesmiről.

2021. nov. 5. 13:18
 18/46 anonim ***** válasza:
92%

#16

Nincs mindenkinek akkora libidója, hogy minden nap szexeljen, meg amúgy annyi minden közbejöhet az életben, lehetnek stresszesebb napok, időszakok, amikor az embernek az utolsó gondolata a szex. Ezért kéne a pároknak beszélgetni, nem csak elvárni, hogy a nő minden nap széttegye a lábát a lelki állapotától függetlenül. Az is lehet, hogy a kérdező meghízott és a párja így már nem kívánja. Nem tudhatjuk, hogy melyik félnek a “hibája” a dolog, beszélgetni kell.

2021. nov. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:
Nem változtam azóta, hogy megismerkedtünk. Néhány kilóval nehezebb vagyok, de inkább csak férfiasabbnak nézek ki és nem elhízottnak.
2021. nov. 5. 13:21
 20/46 anonim ***** válasza:
64%

Két tégla közé a golyóid

🧱🏐🏐🧱


Aztán csatt. össze


😆

2021. nov. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!