Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy ilyen házasság menthető még?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen házasság menthető még?

Figyelt kérdés
8 éves kapcsolatról van szó, van egy 7 éves kisfiú. A férj saját bevallása szerint már nem szerelmes a feleségébe, de szereti. Ami miatt már nem szereti: a feleségnek semmi nem jó, mindenbe beleköt, sokszor felemeli a hangját. Pitiáner dolgokon megsértődik, és ha nem neki van igaza három napig duzzog. A férjnek már elege van, tavaly nyáron már a válást is megbeszélték, de aztán az utolsó pillanatban visszakoztak. Szerintetek visszahozható még egy ilyen házasság?
2021. okt. 25. 13:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%
Döglött lóra nem veszek új nyerget.
2021. okt. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Megmenthető, ha mindketten úgyanúgy akarják. Párterápia, miért emeli fel a hangját, miért sértődik meg, miért kapaszkodik bele a piti dolgokban?



1.Valószinűleg mindig is ilyen volt, csak valamiért te változtál

2. Ő is változott és érzi rajtad, hogy nem úgy reagálsz a dolgokra ahogy azelőtt, valami változás mindenképpen fent áll

3. elmúlt a szerelem ami mindent elviselt, és most itt a való világ, meglátjátok egymás igazi arcát.

2021. okt. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Párterápiára nem akar menni, merthogy ő nem fogja idegeneknek elmondani az életét. PEdig már mondtam neki, hogy olyan könnyen vissza tudnék bele szeretni. De amikor egyszerűen semmi nem jó amit csinálok, akkor nem tudok mit tenni. Órákig tudnám mesélni egyszerűen nem tudok neki megfelelni pedig mindent megteszek
2021. okt. 25. 13:47
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Nyilván minden az adott két emberen múlik. Rengeteg apró kompromisszum és menthető.
2021. okt. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

A rózsaszín köd után beléptek abba a világba ahol évtizedekig a házasságot fent kéne tartani.Úgy néz ki ez a világ nehezen rendeződik be

Vagy helyre teszik a dolgokat vagy összeomlik minden

Az igaz szeretet eljön vagy nem.Ez lessz a döntő

2021. okt. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

8 éves kapcsolatban 7 éves gyerek, az azt jelenti, hogy nem védekeztek, és belekényszerítették egymást a kapcsolatba!

Minek azt erőltetni, aminek sosem volt alapja?

2021. okt. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%

Ezek csak kifogasok.


Baratom is ezzel jön mindig, hogy en ebben abban hibas vagyok meg minden baja van velem, csak erdekes ez csak olyankor van amikor veletlen épp nőzik.

Ja addig jo voltam. Csak amikor befigyel más, hirtelen en vagyok az elviselhetetlen.aha.ugyanmár


Annyira feltuno hogy mindog akkor hord el mindennek mikor kifelé kacsintgat a kapcsolatbol.


Pezsgòt bontok majd ha vége.

2021. okt. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%

Nem azért, de szerintem inkább befejezni kellene, mint megmenteni. Egy ilyen nőhöz nem lehet elég türelmesnek lenni és miért kell, hogy te tönkremenj ebbe. Nem szeretem a műbalhézást és az indokolatlan feszültséggenerálást.

Én a válás mellett döntenék, mert így ez nem normális.

2021. okt. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

". Egy ilyen nőhöz "



Valamiert megis elvette meg felcsinálta.

Hagyjuk már ezt hogy ez ilyen nő..nem ott van a problema szerintem.

2021. okt. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

#9


Leszarom a véleményed.


8.

2021. okt. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!