Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Összevesztem egy ismerősömmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztem egy ismerősömmel, mert elmondott valamit, ami kapcsán eddig vigasztaltam, de most, hogy megtudtam, azt mondom, ő a hülye. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, mindketten nők vagyunk. Neki már van egy gyereke, és visszatérő téma, hogy a pasija, aki a gyerek apja, nem veszi el. Mindig szoktam vigasztalni, meg ilyenek. Mindig azt mondta, azért nem veszi el őt a pasija, mert nem valami romantikus. Szoktam vigasztalni, mert tényleg nem túl romantikus figura, nagyon ilyen leszarós, nem segít eleget a gyerekkel.

Na, de legutóbb megtudtam valamit, amin összevesztünk. Merthogy elmondta, hogy amúgy ő annyira nem is akart gyereket még, mert csak 3 éve voltak együtt, akkoriban 26-27 éves volt, a pasija süregette a dolgot. És én ekkor már nem vigasztalgattam, mert szerintem jó nagy hülye volt, jó nagy hibát követett el. Most itt sír, hogy nem segít eleget a gyerekkel, meg itt sír, hogy nem veszi el őt feleségül, de mi a francért nem gondolt erre mondjuk teherbe esés előtt?

Írjatok választ, neki is megmutatom majd a kérdést, szóval bármit írtok, ő is olvassa majd.

Mert az én véleményem az, hogy 1: nem hagyjuk magunkat belekergetni gyerekvállalásba, amit még nem is akarunk igazán, és 2: nem vállal olyasvalakivel gyereket, aki annak ellenére akarja, hogy még el se vette!

Most utólag sír, hogy nem veszi el? Addig nem kellett volna teherbe esni! Meg kellett volna neki mondani, hogy vegyél el, ha gyereket akarsz tőlem! Nem?

Persze ő azzal védekezik, hogy nem tudta, hogy nem fogja a pasija megkérni se a kezét terhesség alatt meg szülés után se, meg azzal is védekezik, hogy ha törődne eleget a babával a pasija, akkor nem zavarná, hogy van gyermekük. Hogy amúgy készen állt a gyerekre (ami amúgy igaz, mert anyukának szuper).


2021. aug. 21. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Neked nincs igazad ebben.

Ő megbízott a pasijában, belement abba, amit kért tőle. Egyelőre a csávó tűnik szemétnek.

2021. aug. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha valaki valamiben nem felel meg, ami fontos nekúnk,legyen az BÁRMI, azzal nem szabad együtt maradni.

Az első hibája, hogy nem volt képes ezt lekommunikálni a pasival. Nem csak ríni kell, hanem megbeszélni. Értelmesen, felnőttként, hogyha nem egyeznek az igények, tovább lehessen lépni. Illetve a második, hogy vele maradt és tovább reménykedett tök feleslegesen, mikor egy sima ultimátum után tudná, nincs keresnivalójuk egymás mellett. A harmadik, hogy aki nem akarja elvenni, az vagy nem tervez vele komolyan, vagy nem meri vállalni a kötöttsegeket, ergo annyira nem szereti. Ennek tudatában sem érdemes együtt maradni. A gyerek vállalása meg a legnagyobb fatális tévedés, de egy gyerek egy nőnek mindig más lapra tartozik. Igen, most egye meg, amit megfőzött, vagy fogja magát és lépjen ki a kapcsolatból, ha az dölődik. Persze ezt így könnyű mondani, de minden elkövetett marhaságnak ára van.

2021. aug. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb baromság a - mi lett volna HA - dolgokon rágodni.


Mindig a jelen probkemat kell megoldani es kesz.

2021. aug. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igazad van. Akinek fontos a házasság, az ne szüljön, amíg nem feleség, ennyi. Nekem os fontos volt, tuti rá nem vett volna senki semmivel, hogy szüljek előtte. Ha gyerek kéne tőlem, akkor előbb mellettem köteleződjön el.
2021. aug. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!