Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Magyarországon a melegházasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon a melegházasság mikor lesz legális?

Figyelt kérdés

2021. aug. 20. 08:47
 1/10 anonim válasza:
26%
Remélhetőleg soha
2021. aug. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Valószínűleg soha, mert sok az ilyen begyöpösödött gyűlölködő mint az egyes.
2021. aug. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Talán 50-80 év múlva fejlődik annyit az ország hogy legális lesz, bár kétlem
2021. aug. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
2028-tól.
2021. aug. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
remélem nagyon hamar!
2021. aug. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem 1-2 generációváltás kell hozzá. Igazából így volt a nők szavazati jogával is és a többi joggal is. A fiatalok között végzett kutatásokból kiderül, hogy a többségük támogatja vagy legalábbis nem ellenzi. Majd, ha ők lesznek a társadalomban többségben, akkor lesz rá esély. Az, hogy lesz szerintem nem kérdés, a kérdés az, hogy mikor.
2021. aug. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
Majd a nyilvanos kivegzesek eltorlese utan.
2021. aug. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Amíg ez a mocskos banda van kormányon, addig biztos nem, sajnos.
2021. aug. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem 10-20 év múlva lesz rá esély, mikor a mostani korban növekvő gyerekeknek már lesz szavazati joguk, a korombeli fiatalok, akik nem ellenzik/kifejezetten támogatják, pedig szülők lesznek, a szocializmuson felnőtt réteg egy jó része, a mostani öregek 60-70%-a meghal, akkor talán kevesebb homofóbia lesz ebben az országban.

De a mostani évtizedben nem tudom elképzelni, még esetleges kormányváltás mellett sem. A Fidesz ezzel a "pedofil törvénnyel" jól elcseszte sok ember hozzáállását az lmbtq közösséghez: sokan vannak olyan gyökerek, hogy tényleg a pedofíliával veszik az egészet egy kalap alá, másoknak a tőke tele van abból, hogy a nem hetero emberek felszólalnak és emiatt ideges ránk, mert "túltoljuk az egészet"

Szóval, legkorábban 2030, de szerintem (ezt most 2002-es születésűként mondom) az unokáim élete során már valószínűleg legális lesz az azonos neműek házassága Magyarországon.

2021. aug. 22. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
Úgy tudom hogy csak Megye székhelyek én adnak össze melegeket és leszbikusokat. Volt egy kollégám akiről tudtam hogy buznyák, élettársa férfi volt, Megyeszékhelyen lakok és ismerem az anyakönyvvezetőt és úgy tudtam meg hogy össze adta őket.
2021. aug. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!