Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Volt olyan, hogy a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy a párotokkal másképp vélekedtetek egy közös ismerősötökről?

Figyelt kérdés
Elmondtátok egymásnak a véleményeteket?
2021. jún. 13. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi folyton :) persze elmondjuk, hogy ki-mit gondol.
2021. jún. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen előfordul. El szoktuk mondani egymásnak. Én nem sok embert kedvelek, nem is vagyok barátkozós. A férjem meg pont az ellenkezője. Ha nagyon nem bírom az illetőt, és jön hozzánk, felszívódok inkább.
2021. jún. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ritkán szokott megtörténni, főleg a kapcsolatunk elején volt ilyen, amikor a párom nem igazán volt lelkileg a helyzet magaslatán. Nekem az emberek java része teljesen semleges, ő viszont kicsit hajlamosabb a pozitívabbnak látni őket, mint amik, de ez is inkább közelebb van a semlegeshez.

Viszont, ha valamiért elfogult valakinek az irányába, és valamiért az a kapcsolat mégsem működik jól, hajlamos rá, hogy mindenért magát hibáztassa, miközben én baromi jól látom, hogy igen, követ el hibákat, de a másik fél sem egy ártatlan bárány. Sőt, konkrétan nárcisztikus is volt közöttük, aki érzelmileg totálisan kihasználta... Na, akkor volt pár alkalom, amikor baromira nem értettünk egyet, és én hangot is adtam ennek. Egy idő után pedig, amikor rávilágítottam dolgokra, rájött, hogy igazam van, és vagy leült az illetőkkel beszélgetni, hogy tegyék rendbe a dolgokat, vagy kivágta az életéből, akikkel ez lehetetlen volt. Azóta lelkileg teljesen rendbejött, magabiztosabb lett, jobban megy neki más emberekkel a kapcsolatok kialakítása: ebből is tudom, hogy igazam volt.

2021. jún. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen sokszor előfordult már, főleg, hogy nagyon különböző a baráti társaságunk

Mindig megbeszéljük

29/N

2021. jún. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És nincs belőle nézeteltérésetek?
2021. jún. 13. 23:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs
2021. jún. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze, rengeteg ilyen van. Kifejezetten szeretek ilyenekben véleményt ütköztetni vele, szeretem meghallgatni az ő álláspontját is. 😊
2021. jún. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

De, parom örökké szidja a barátaimat.


Én nem szidnam az ő barátait ha lenne neki legalább 1.

2021. jún. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as, téged minősít, amiért még vele vagy.
2021. jún. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Volt. Én nem csíptem egy csajt, férjem meg teljesen oda volt érte, a csaj akarata ellenére totál elcsavarta férjem fejét.

Érthető okokból csak én mondtam el őszintén a véleményem 😃

2021. jún. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!