Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak itt Instagram influensz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt Instagram influenszer külsejű anyukák? Hogyan van időtök a külsőtökre?

Figyelt kérdés

Én ugyan a természetesség híve vagyok, de ettől függetlenül nagyon sokat foglalkozom a külsőmmel. Sokat tornázok, szépítkezek. Sokféle krémet használok, smink, hajápolás, bőrápolás.


Arra lennék kíváncsi, hogy aki nemrég szült (meg nyilván később is), azok hogyan és mikor figyelnek oda magukra?

Mert sokszor olvasni, hogy a gyerek mellett mindenki fáradt, nem jut ideje semmire. :/ De azért nyilván dadát meg bejárónőt sem tart mindenki.


2021. jún. 8. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
A délutáni alvásidő 2-2,5 óra. Minden másnap tornázok, 2 hetente a körmömet csinálom meg, havonta a hajamat festem, kb fél évente vágok belőle. A maradék napokon (kb minden másnap, levonva a köröm és hajfestést, a hobbimmal foglalkozom (olvasás, kirakó, írás). Este, miután elaludtak a gyerekek, 2-3 órát a férjemmel vagyok, utána még 1-2 órát dolgozom. Kevesebbet alszom, mint kellene, de többet ér az a délutáni 2-3 óra magammal való idő.
2021. jún. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%

Bocsi, de szerintem az ilyen külső már nem fenntartható annyival, hogy havonta hajat festesz és megoldod otthon napi fél órában. Oda már pénz kell és rengeteg idő.

Az ápoltság más tészta.

2021. jún. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen hasonló jellegű külsejű anyucit ismerek, azt 100%-ban eltartják a nagyon gazdag férjeik / pasijaik (van pénz drága krémekre, arckezelésre, plasztikai műtétre; nem kell a nőnek egyhamar vagy egyáltalán dolgozni menni) vagy "eldolgozgat" az insta oldalán pár szponzorral, van bejárónő meg dada, ill. ha nincs, akkor rengeteg segítséget kap családtól. Nyilván ezt egy átlag anyuka nem tudja teljesíteni, mert nincsenek meg hozzá a feltételek. Sokaknak még magukra sincs idejük, mert egyedül vannak a gyerekkel - főleg ha egy problémásabb gyerekről van szó, és apuka vagy nem tud (mert nagyin kikészíti a munkája és fáradt), vagy nem akar besegíteni a gyereknevelésbe és a házimunkába (mert "eltartalak, az a dolgod"). Én ilyen esetben senkitől nem várnám el, hogy 4 óra helyett aludjon 3-at, hogy fel tudjon kelni 1 órát edzegetni meg piperészkedni, hogy reklámkülsejű legyen. Meg nem is mindenkire ugyanúgy hat a terhesség és a hormonok.
2021. jún. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!