Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Barki volt mar hasonlo helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barki volt mar hasonlo helyzetben? Szexualis vagy eltunese

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos nincs libidom a fiam szuletese ota.

Vagyis, hogy konkretabban fogalmazzak volt egy ideig de aztan egyik naprol a masik mintha elvagtak volna.

Semmit nem erzek, hogy szeretnem csinalni vagy barmi hasonlo. Nem is gondolok ra, meg csak meg se fordul a fejemben. Max annyira, hogy siman le tudnam elni az eletem szex nelkul.

Ha a ferjemmel egyutt vagyunk akkor sem erzek semmit. Nem izgat a dolog, nem erzem azt amit regen.

Felre ne ertsetek. Nem a ferjemmel van a problema.

Ha a vilag legjobb pasia kerne meg ra se menne a dolog.

Egyszeruen nem tudom mi van. Mindig a szex a veszekedes targya a ferjemmel, de nem erti meg, hogy nem megy a dolog.

Ez fogja tonkretenni a kapcsolatunkat.



2021. ápr. 6. 20:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez hormonális gond, és egy paraméter vizsgálattal igazolható, orvosilag kezelhető. Menj át a kismamás topicba ott bővebben el fognak igazítani vizsgálat ügyileg.


Ez előfordul és nem te tehetsz róla! De a kapcsolatod ha nem akarod, hogy a levesbe menjen, akkor el kell menned vele orvoshoz.


Nem lesz semmi gond! :)

2021. ápr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Szoptatás alatt így voltam én is. Brad Pitt se mozgatott volna meg bennem semmit ha ott állt volna a nappaliban alsógatyában.

Már megijedtem, hogy így maradok, el fog múlni.

2021. ápr. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

3 embernek itt nagyon felrementek ez informaciok.

Egy szoval sem mondtam, hogy vagja le a tokeit es elje le az eletet szex nelkul.

Raadasul ki mondta, hogy egy fereg (minden ferfi)?!



8-as valaszolo: Jo a szex. Elvezem kozben az esetek 98%-ban. De az elkezdes eleg docogos mert tenyleg 0 kedvem van hozza. Egyszeruen nem tudom miert. A baba elott semmi ilyen problemam nem volt soha!

Mar nem szoptatok. Tehat ez kilove.

Lehet valami hormon problemam van. Ezen is gondolkoztam.

De itt ugy latszik van par ember aki nagyon okosnak hiszi magat es egybol en leszek a szar mert onhibamon kivul a libidom a beka segge alatt van.

2021. ápr. 6. 22:41
 14/17 anonim ***** válasza:
4%

"Egy szoval sem mondtam, hogy vagja le a tokeit es elje le az eletet szex nelkul."


Nagyon helyes. Nyilván ironikus volt a válaszom. Arra utaltam csak vele, hogy az ne forogjon a fejedben mint megoldás, hogy ő legyen megértő a végtelenségig ezzel a helyzettel szemben. Keress megoldást így vagy úgy, ami mindkettőtöknek elfogadható.

2021. ápr. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem írtad mikor szültél...a hormonális okon kívül, esetleg lehet az a baj is, hogy fáradt vagy, kialvatlan.Nálam ez volt.Én eléggé megerőltettem magam mondjuk a férjem kedvéért(nem mondom, hogy ez a megoldás), de ahogy a fiunk jobb alvó lett és én is belerázódtam az anyaságba, spontán elmúlt.
2021. ápr. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Mar kertem idopontot hormonalis vizsgalatra. Nem kertem hogy legyen turelmes a vegtelensegig. Csak egy kicsit. Nem ugyanaz a ketto.

Nem egy csettintesre fognak rendezodni a dolgok.


19 honapos a fiam. Tehat a szules nem most volt. 14 honapos volt mikor ujra teherbeestem. A masodik baba viszont nem fejlodott tovabb a 9.heten igy muteti uton kellett befejezni.

Azota van ez..

2021. ápr. 7. 12:01
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha mégsem hormonális, akkor én a lelki részét is megvizsgálnám. Lehet úgy érzed mondjuk nem viselt meg annyira, de így jön ki valójában rajtad.


Részvétem a pici miatt.

2021. ápr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!