Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennél ha rádöbbennél?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha rádöbbennél?

Figyelt kérdés
Ha egy év házasság után rájönnél, hogy nagyon rossz döntést hoztál, mikor hozzámentél?
2020. dec. 28. 08:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Elvàlnék.
2020. dec. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
24%

A gyűrűt te harcoltad ki? Muszájból kért meg? Ha igen, akkor úgy kell!

Ha nem, akkor válj el.

2020. dec. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
A válás sem oldja meg a problémát, mivel a következő sem lesz jobb. Az elvált ismerőseim cseberből vederbe esnek, mert ugyanazt a típust keresik, ugyanazt a hibát követik el újra.
2020. dec. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ, miért hiszem most rossz döntés. Csalódtam benne, mert teljesen más: pl. megcsalt vagy maffiózó? Vagy azt hittem, szeretném azt az életformát, amit ő, de rájöttem, hogy nem nekem való? Vagy csak ellaposodott az egész és egyik reggel nem is értem, mit keresek mellette? Kicsit árnyalhatnád a kérdést.
2020. dec. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Rájöttél vagy beláttad? Nagyon nem mind1
2020. dec. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
3-massal értek egyet...
2020. dec. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem akarok én sem általánosítani, de többségében tényleg csak menekülés a válás, majd esélyes vagy a magány, vagy valami hasonló történet, mint amiből menekült az ember. Ha nem így lenne, akkor csupa csupa fergeteges kapcsolatok lennének a világon. Egy válás, majd jön a szuper kapcsolat. Persze a remény hal meg utoljára. Én közel az ötvenhez azt látom, hogy az elváltaknak csak egy piciny része talál rá a boldogságra. Persze az sem mindegy ki miért válik el, de ha komoly a trauma, utána már sosem lesz már olyan az ember, mint előtte. Két elvált ember meg tele van tüskékkel. Két variáció szokott lenni: vagy egymásnak esnek, kiélik magukat, majd ellobban a láng. Vagy túl bizalmatlanok egymással, majd ebbe bukik bele az ismerkedés. Arról meg nem is beszélek, hogy a férfiak túlnyomó része csak a szexre hajt, ami a nőkre nézve igen kockázatos, mert a pasik nagy színészek tudnak lenni. Ergo újabb csalódások a láthatáron.
2020. dec. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 MolotovPunk ***** válasza:
72%

Nem nagyon lenne ilyen,mert nem vagyok házasságpárti.Van az a mondás tudod. /A nők addig aggódnak a jövőjükön, amíg meg nem házasodtak. A férfiak akkor kezdenek el aggódni, miután megházasodtak./

Meg azért úgy őszintén egy élettársi kapcsolatból jóval könnyebb kilépni,mint egy rossz házasságból.

2021. jan. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Elválnék. Utána nem is mennék férjhez többet, és egyáltalán nem törném magam, hogy mindenáron párkapcsolatban éljek.
2021. jan. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Akkor lehetne erre valaszolni, ha kifejtened a kerdest. Ez igy nem egy esetet feltetelez.
2021. jan. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!