Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Flegmázó férjet hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flegmázó férjet hogy lehet szebb beszédre bírni?

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk elején nem volt ilyen problémánk,inkább a házas életben kezdődtek a dolgok.


Azt érzem bármit mondok neki,-legyen szó ételről vagy bármiről vagy megkérem csináljon meg valamit rá bólint hogy persze, de az istenért nem mozdulna meg akkor amikor kérem. Igaz ez a hangnemére is,ha csak annyit mondok neki például csukd be magad után az ajtót vagy valami már flegmál meg ordibál hogy bárcsak 1 napra normális lennék. Ma például a gázpalackon kezdett kajabálni mert megkértem reggel szedje le hogy délután csak kicserélni kelljen mert nem ér le úgy munkából hogy eltudja vinni mert bezár. Elkezdett ordibálni úgy is úgy lesz ahogy ő akarja meg nem érdekli mi van velem és hogy majd meglesz csinálva úgy ahogy akarja.


Hogy tudnám visszanyerni azt a férfit aki volt?


2020. dec. 21. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Valszeg gondjai vannak es a gazpalack egy utolso dolog most az életében.

Lehet ki fogjàk rugni..

2020. dec. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Vége a mézesheteknek, rájött, hogy a házasság az teher neki, ill. neked asszonyként kuss a neved. Vannak ilyen primitív barmok. Egyébként valószínűleg mindig ilyen volt, csak eddig jól színészkedett.

De az sincs kizárva, hogy új punci van a láthatáron, az is kitudja fordítani a pasasokat magukból.

Esetleg stresszes a munkája miatt, de ezt sem illendő rajtad vagy az útjába akadókon kitöltenie.

Kuka a pasas.

2020. dec. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha így folytatja, te leszel megcsinálva, de nem úgy, ahogy ő akarja.
2020. dec. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Nézd, ő elvett, és nem a két szép szemedért, hanem a cselédjének. Tehát, hogy is jössz te ahhoz, hogy őt bármire is megkérd, utasítsd? Az ilyen alakok így gondolkodnak. Erre nincs megoldás a lelépésen kívül. Most ismered meg a valódi énjét.
2020. dec. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha lecseréled egy olyanra, aki szebben beszél
2020. dec. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog megváltozni, ilyen lesz. Ezt szerintem hamarabb is lehet látni az embereken, lehet, te a rózsaszín köd miatt nem vetted észre.

Megmondom őszintén, én leülnék vele megbeszélni a hogyan továbbot, mert én ezt nem viselném el.

Egyébként a másik nő teória nekem is elég logikusnak tűnik, olyankor mindig ez történik.

2020. dec. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem mondom hogy nálatok is ez van, de nálunk akkor változott meg ilyen irányba, mikor nő került a képbe. Hirtelen minden idegesítette amit csináltam
2020. dec. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nőként mondom, hogy nem cs*szegeted sokat? Ezt-azt csináld meg stb.stb. Szerintem azt hiszi,hogy teljesen h*lyének nézed, hogy alapjáraton nem tudná megoldani utasítgatás nélkül. Én is ezt csináltam...mondta, hogy nem kisgyerek és nem a kutyám és tudja, hogy mi a dolga és nem fog rögtön pattanni,de "határidőre" készen lesz, és meg is csinálta a dolgokat...Meg kell ezt beszélnetek.
2020. dec. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem szoktam piszkálni. Itthon igazából sok dolga nincs,legfeljebb annyira van megkérve ha én este 10-ig dolgozom még hétvégén is legyen kedves kivinni a szemetet vagy valami apróságra kérem meg, ő csak hétfőtől péntekig megy,elhiszem fáradt de én főzök,mosok takaritok rá, és általában nincs megcsinálva amit kérek tőle. Olyankor persze felmérgedek és lecseszem,de úgy általánosságban nem szoktam inkább olyan mintha idegesítené minden amit csinálok vagy mondok.
2020. dec. 22. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!