Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért van valaki olyan emberre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van valaki olyan emberrel, akit szid a háta mögött?

Figyelt kérdés
2 ilyen ember jut most az eszembe, aki folyamatosan szidta és lenézte az aktuális párját (mégcsak házasok sem voltak), aztán évek múlva láttam, hogy összeházasodott vele és még gyerekeik is lettek. Nem csak pillanatnyi veszekedés volt, hanem mindkettőnél érződött, hogy nem tartja sokra a párját, mindig negatívan, szinte undorral beszéltek róluk. Számomra ez felfoghatatlan. Volt már valaki hasonló helyzetben? Ilyenkor mi a motiváció? Hogy tud valakivel összeházasodni, akit utál?
2020. dec. 20. 08:38
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Sok oka lehet.


- nem talált mást, és a ló nincs, akkor jó a szamár (de lehet, hogy még szamarat sem talált)


- egyes emberek imádnak panaszkodni. ha a paradicsomba kerül kiéhezett 30 szűzlánnyal, akkor is képes úgy előadni a dolgot, mintha a pokolban szenvedne. Ennek semmi köze ahhoz, hogy a párjával milyen az élete, egyszerűen sajnáltatja magát.

2020. dec. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Motiváció lehet az anyagi javak ideiglenes elismerés az esküvő által stb.
2020. dec. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%

"folyamatosan szidta és lenézte...nem tartja sokra a párját, mindig negatívan, szinte undorral beszéltek róluk"

Az én barátnőm szemtől szemben csinálja ezt, másoknak meg előadja, milyen büszke rám és mennyire szeret. :)

2020. dec. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%

3: azért ezt ne nagyon hirdesd, hogy ekkora papucs vagy.


F

2020. dec. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Nem mindenki teheti meg, hogy válogasson a nők közül.
2020. dec. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

"Nem mindenki teheti meg, hogy válogasson a nők közül."


Valóban. De azt mindenki megteheti, hogy gerincet és önbecsülést növeszt magának (ha ez megtörtént, akkor egyébként a nők között is hirtelen nagyobb lesz a választék)

2020. dec. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom, jól nézel ki és el nem tudod képzelni, hogy milyen lehet másnak lenni.
2020. dec. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

Nem, egyáltalán nem nézek jól ki. Volt, amikor 3 évig egyedül voltam. De azért amikor a csajról a randin kiderült, hogy egy mocskos aranyásó, akkor pattintottam, nem elvettem feleségül, és tűrtem, hogy zsarnokoskodjon felettem.



Én képes vagyok egyedül boldog lenni, megtalálom a számításom az életben, és tükörbe tudok nézni, mert nem vagyok senki kapcarongya csak azért, mert lefekszik velem.

2020. dec. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszik jó példát mutatnak kifele, hogy az utálás ellenére is kibírják egymást.
2020. dec. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez csúnya dolog. Az ember ne sz.rjon oda ahonnét eszik.
2020. dec. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!