Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek szóljak a férjének?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szóljak a férjének?

Figyelt kérdés
A férjem egyidőben levelezgetett az exével, aki ebbe teljesen beleélte magát. A férjem már sok platformon letiltotta, de mindig kitalál valamit. A legutóbb szerelmes dalt küldött neki Skype-on. Egyszer már szóltam neki, hogy szálljon ki az életünkből de úgy tűnik, nem értette meg. Ti szólnátok a férjének?

2020. dec. 18. 17:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a férjednek kéne, hiszen elsősorban őt zaklatja. És lehet jobban is venné ki magát a helyzet, ha férfi a férfival meg tudnák beszélni normálisan, mert közvetlenül ő van ebben a helyzetben.
2020. dec. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

első vagyok:

És egyébként a férjed miért is kezdett el levelezni az exével? Picit bűzlik nekem ez a sztori.

2020. dec. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem a ferjed szol?
2020. dec. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
A férjed nagy játékos!
2020. dec. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem itt a te férjed a hunyó, mert magától nem írogat a nő, egész biztos hogy adta alá a lovat. Amúgy nekj kellene leállítani, de biztosan simogatja az egóját.
2020. dec. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Igen, meg férjednek is, hogy csomagoljon!
2020. dec. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, a férjed miért ilyen herétlen. Ezt nem neked kellene kezelni, de ő látványosan élvezi, hogy nyalogatják.


Mondanám, hogy szólj, de csak úgy lenne az igazi, ha a férjed is melletted állna, nem passzívkodna meg élvezkedne.

2020. dec. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Vedd észre, hogy a férjed odavan azért a másik nőért. Te meg bolondot csinálsz magadból. Sajnálom.
2020. dec. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Savlekotő ***** válasza:
80%
Férjed hülyére vesz,te beveszed,mutat kamut,jaj de zaklatja őt esztike,közbe ő se ellenkezik,akkor már nem zaklatná, ők meg nem csak leveleznek tuti..
2020. dec. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
Szólj neki, és mondd el azt is, hogyha ebből nem fogadja el, hogy mi van, akkor szólsz a férjének.
2020. dec. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!