Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek ha érzelmileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha érzelmileg sokkal tulfutottebb vagyok a ferjemnel?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk hazasok, gyerekünk nincs még. A problémám az hogy egyre jobban erzem azt, hogy szex téren teljesen mások vagyunk a ferjemmel. Minden más tökéletesen működik, szeretjük egymást, bolondulok érte a mai napig de ha a szexuális életünkre gondolok egyenlő a nullaval. Neki annyiból all az egész hogy "berakja" ami 2perc és ennyi volt. Se előjáték se semmi más nincs. Már nagyon hiányolom hogy valaki felfigyeljen rám (barcsak a fedjem lenne az). Titokban fantazialgatok hogy milyen is lehet az ha egy ferfi szerelmes egy nőbe és kényezteti testileg lelkileg. Szégyellem is magam ez miatt mert olyan mintha ezzel megcsalnam, de kezdi kioltani belolem a női mivoltomat ezzel a kozombosseggel. Mit tegyek? 30 éves vagyok a ferjem 40, a környezetem szerint szép, ápolt nő vagyok akivel 10pasibol 9 biztosan osszejonne. Próbáltam már megbeszelni ezt a ferjemmel, de kb tartott a változás 1 hetig es utana minden a regi volt.
2020. okt. 27. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Igen sajnos a változás ideiglenes, mert nincs tétje. Tartós változás ha a megbeszélés nem hat, hogy tudatosuljon benne elveszthet. Elég ehhez egy próbaszakítás felvetése, de ha az se akár a szakítás is. 30 évesen nem szabad beletörődni. A sex az egyik fő alappillére a jó kapcsolatnak. Persze kérdés vannak e gyerekek, bár ha nem működik, csak a gyerekek miatt nem szabad együtt maradni. a szakítás, lehet próbaszünet, csak érezze ha nincs változás, nagy a tét. Jelenleg biztos magában, hogy nem veszthet el.
2020. okt. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

A férjed azért nem változik meg, mert tudja, hogy mellette maradsz. Ha bejönne a képbe egy másik pasi, akinek magasabb egzisztenciája van mint neki, és benne lenne a pakliban, hogy elveszít téged, azonnal megváltozna - feltehetően tartósan.


Sajnos nem tudsz vele mit kezdeni, mert magától nem fog megváltozni. Vagy eltűröd ezt neki, és elfogadod így, vagy elhagyod, és boldog leszel mással.

2020. okt. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mar un. Ez ilyen . Nincs olyan hogy megbeszélem valakivel hogy kivanjon meg
2020. okt. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Erre a kapcsolatra nem vállalnék gyereket, csak rosszabb lesz a helyzet.
2020. okt. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Így szokott kezdődni. Majd találsz egy szeretőt, aki rendesen leápol, de persze nem mondod el a férjednek, nehogy megbántsd. El kell válni, vagy el kell viselni a helyzetet. Persze a legtöbben nem ezt választják, mert túl macerás. Marad a hazudozás, félrekúrás, aztán a magyarázkodás a gyakorin.
2020. okt. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én ezeknél csak azt nem értem hogy biztos vagyok benne hogy ez a probléma nem 1-2 hónapja kezdődött hogy berakja 2 perc és szevasz.


Amikor összejöttetek akkor is ilyen volt? Ha igen akkor nem ertem minek kell jobban belemenni egy kapcsolatba..


Ha nem, akkor meg nem szabad hagyni hogy ilyenné váljon.

2020. okt. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
8 évig voltam ilyen kapcsolatban. Aztán jött valaki akivel minden ''túlfűtött'' lett. Ő lett a férjem. Szerintem is gondold át, még nincs gyerek addig...lehet leplezni hogy minden oké de egyszer jön valaki akinek a mosolyától is kilépsz a bugyidból...
2020. okt. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
41%
puha pôcs kellet neked..
2020. okt. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!