Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Meleg kérdés!!? Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg kérdés!!? Mennyire normális ez a házasság?

Figyelt kérdés

Szóval a férjem és én 5 éve keltünk egybe. Ez igazából egy alibi házasság a családja felé mivel nagyon nincsenek kibékülve a melegekkel és a "párom" úgymond nagyon félt attól hogy elvesziti őket (nem merte bevallani hogy meleg így egyre többször hozták fel neki hogy mikor házasodik már meg stb) számára egyértelműen szabad az ismerkedés ergo olyan mintha egy nyitott házasság lenne azt leszámítva hogy köztünk nincs semmilyen testi kapcsolat érthető okok miatt.

Engem nem annyira vonz hogy legyen bárkim is és igazán boldoggá tesz hogy sokan büszkék a házasságomra.

Viszont nemrég felmerült bennem hogy ez tényleg jó-e így? Félek hogy egyszer kiderül és mind kettőnk számára rossz lesz..Félek mi lesz akkor ha majd a családjaink felhozzák a gyerek témát. Ti mit tennétek ilyen esetben?


Alibi barátnő voltam neki egy évig (nagyon jó barátok voltunk/vagyunk) aztán mivel mind a két család részéről nagy volt a nyomás és a házasság sürgetése ezt láttuk jó megoldásnak.


2020. okt. 15. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Es neked nincs is igenyed szexre ugy altalaban?
2020. okt. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindkettőtöknek jó így, akkor sz*rni bele más véleményébe.


A gyerek témával kapcsolatban: Közöld, hogy nem lehet gyereketek, és a kedvedért hanyagolják a témát, mert feltépi a sebeket.


(a "mert nem szeretnénk" őszintébb, igen, de ezzel piszkálhatnak hogy gondoljátok meg magatokat)

2020. okt. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább abban látom a problémát, hogy mi van, ha jön valaki bármelyikőtöknek, vagy szeretnél gyereket. Ha 5-6 éve csináljátok, és maximális diszkrécióval pasizik nem fog kiderülni.
2020. okt. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1

Nincs rá igényem. Őszintén szóval nem hiányzik


#2

Köszi a tanácsot! Lehet megfogadjuk!:)

2020. okt. 15. 20:43
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Nem tudom... mindig is gyűlöltem ezt a „feleljünk meg másoknak” beállítottságot. Én kiszállnék ebből a hazudozásból. Semmi értelme, semmi előrejutás nincs benne, csak egyhelyben toporzékolás az egész.
2020. okt. 16. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#3


Az eddigi 6 év alatt neki már volt barátja. Volt olyan aki elfogadta a helyzetünk és azzal együtt is volt egy ideig de végül szakítottak mert mégsem működött a dolog. Olyan is volt hogy valaki nem akarta elfogadni hogy házas még akkor sem ha ez csak alibi...Az ilyen esetekben éreztem kissé bűntudatot mivel én sehogy sem szerettem volna őt hátráltatni/visszafogni


Ami engem illet: Nem vágyom túlságosan a gyerekre és szerelemre sem. Viszont ha a későbbiekben gyereket szeretnék akkor még ott lesz az örökbe fogadás.


#5

Én megértem azt is amit te mondasz de akkoriban ezt teljesen jó dolognak láttuk! Igazság szerint a "párom" még mindig annak tartja. Nem tudom meddig működhet még ez így.

2020. okt. 16. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!