Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségem kitalálta hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem kitalálta hogy én boltokba járok “szórakozni” mert mivel haverjaim nincsenek ezért mást nem tud rámfogni?

Figyelt kérdés

Állítása szerint én direkt vagyok sokáig boltban, hogy ott szórakozzak! Mert a nagybevásárlás nem tarthat 2 óráig szerinte. Azt mondja, hogy így akarom magam kihúzni a gyerekkel foglalkozás elöl. A bolt 40 perc oda-vissza. Tiszta vicc az egész, mintha kocsmázni járnék a haverokkal. Kicseréltettem a téli gumit de jobbra húzott a kocsi így ma visszavittem. A reakciója: direkt nem szóltam pénteken, hogy ma szórakozni mehessek a haverjaimmal a szervizbe. Valójában köszönésen kívül soha egy szót nem beszéltem velük és ezt ő is tudja amúgy.

Ilyeneket talál ki. Nem járok sehova, foglalkozom a gyerekkel, minden házkörüli munkát én végzek el, meg sok házom belülit is. Éjszaka az állásom ellenére csak én kelek fel etetni és altatni hogy ő aludhasson.

Múltkor már a kertbe se mehettem ki füvet nyírni és az ágakat levágni, mert hiszti volt, hogy én menekülni akarok a család elöl. Gyakorlatilag munkaidő után nem megyek amúgy sehova. Barátaim nincsenek, munkahelyi meghívásokat már nem is kapok mert mindig visszautasítottam őket a hiszti elkerülése miatt.

Viccesen hangzik, de múltkor rosszat ettem és rámtörte a wc ajtót, hogy tényleg a dolgomat végzem ennyi ideig vagy csak “szórakozok”?


Tettek fel egy hasonló kérdést nemrég:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__hazas..


Mit gondoltok a helyzetemről? Mit csináljak hogy jobb legyen minden legalább egy kicsit?


2020. okt. 12. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Válás.
2020. okt. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Kicsit bekattant az otthonléttől. Vidd magaddal vásárolni. De legjobb lenne ha tartalmasabb programokat is szerveznétek.
2020. okt. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom ma kifejezetten sok az ilyen beteges kapcsolatról szóló kérdés. Ha egyébként szereted még a feleségedet megpróbálkozhatnátok egy párterápiával, hátha menthető még a házasság.
2020. okt. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 FoxtrotLidérc ***** válasza:
78%

Bassszkkkiiii... Dehogy nem tarthat a nagybevásárlás két óráig! Elmondom, a havi egyszeri nagybevásárlásunk akár négy órát is igénybe vesz.


Megmondom, mit tehetsz. Egyszer kinyitod a szádat, és lemennydörgöd az ilyennek a fejét. Egy dolog szépen megkérni valakit, hogy mit tudom én siessen haza, mert jó lenne némi időt együtt tölteni, és egy teljesen más dolog őrjöngeni veled - noha csak a kertbe mész ki... És ha megkérdezi, miért vagy vele olyan agresszív, akkor elmondod neki, hogy azért, mert a rabszolgájaként kezel, nem pedig egyenrangú társaként. És ezt már nem bírod elviselni. Neked is, neki is, akárkinek jár énidő - nem nagybevásárlás, nem kerékcsere, meg fametszés. Olyan, amikor kiengedheted a gőzt másokkal. Vagy amikor csak chillelhetsz, és senki nem zavar.

2020. okt. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
Üsd!
2020. okt. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Engem is gyötörtek hasonló gondolatok 2 és fél év itthonlét után. Depresszió szerű tüneteim voltak. Nagyon kicsi volt a terhelhetőségem, hamar kifáradtam, képtelen voltam tisztességesen ellátni a háztartást plusz a gyerekeket. Úgy éreztem, hogy én be vagyok zárva, nekem csak a szaros pelenkák és a gyerekvisítás jut, amíg a férjem a munkahelyén szórakozik. Persze tudtam, hogy ez így nem normális, és ettől még pocsékabbul éreztem magam. A megoldás az lett, hogy visszamentem dolgozni. Elvállaltam itthon olyan feladatokat is, amikről korábban azt hittem, hogy nem vagyok rá képes. (Pl.magam hordom szerelőhöz a kocsimat, nem a férjemre várok, hogy elintézze nekem) A hébe-hóba szaunázást heti 1 alkalomra rendszeresítettem. Elővettem a régi, befejezetlen hímzésemet és befejeztem. Meg azóta többet is csináltam. Rendszeressé tettem a helyi túraútvonalak bejárását is. Hol gyerekekkel, hol egyedül. Később elkezdtem konditerembe járni. Így most van egy társaságom a konditeremben, a szaunában, és a munkahelyemen is. Nem érzem már magam olyan végtelenül magányosnak. A férjem minden ötletemet támogatja, ha kell vigyáz a gyerekekre. Igazán saját magamnak kellett rájönnöm, hogy mitől érezném magam jobban. A férjem amolyan csendestárs, aki türelmesen várja, hogy újra a régi önmagam legyek.
2020. okt. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Hehe sztem kacsingat
2020. okt. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de most úgy kacagok ezen hajnali 3-kor 😂 ez csúcs, van ilyen ?

Ha lett volna pár szar munkahelye az ilyen nőknek, összetennék a két kezüket, hogy otthon lehetnek. Házimunka ide vagy oda ,belehalni nem kell.

Rakd helyre !

2020. okt. 17. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!