Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azt meg lehet tudni, hogy két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt meg lehet tudni, hogy két személy házas-e, ha az anyakönyvi hírekben nincsenek benne?

Figyelt kérdés
Nálunk itt az újságban berakják a születéseket, halálozás, házasságot. Ők azt állítják, kérték, ne legyenek benne.
2020. aug. 27. 15:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Én nem nyomozok utánuk egyébként! Csak férjeként emlegeti, mikor nem az. Engem csak az újság része érdekelt.


Gyerekkel benne voltak, akkor házasok? Ezt nem hiszem. Csomót tudok, akik nem házasok, gyerekkel meg benne voltak. Apasági nyilatkozatot is lehet tenni!

2020. aug. 28. 14:37
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is házasságon kívül szültem, nem volt benne. De nem mindegy hogyan nevezi? Csak egy jogi státusz, a hétköznapok ugyan olyanok. Amúgy nem egyedi,hogy valaki feleség, férjként utal a másikra akkor is , ha jogilag nincs egy papír róla. Amúgy senkire nincs ráírva, hogy házas, nem mindenki csinadrattálval házasodik. Három!!!! kollégám volt az elmúlt évben, (35-45 köztiek) akik csak bementek 2 tanúval, volt akiről a munkahelyen sem tudtuk sokáig. Együtt éltek régóta, nem rég lett baba is. Ez pont Szhelyen nem téma, ha itt élsz tudhatod, hogy itt a legtöbben együttélnek, 35 alatt nem nagyon házasok stb.
2020. aug. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Jó, nem csak 35 feletti házasok vannak, meg van ilyen ember mimdenhol, meg olyan is. Nem hogy Szombathelyen 35 alatt nem házasok.


Nem is lényeges, csak ennem a lánynak minden szava hazugság és az újság leközli. Felőlem lehetnek azok is, vagy sem. Nem is kérdezem, csak kitettem ide egy ártalmatlan kérdést!

2020. aug. 28. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!